Не можу піти в туалет!

Спрашивает: Мар"яна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Здравствуйте, я час від часу дотримуюсь дієти, хочу скинути декілька кг! При цьому маю таку проблему - я не йду в туалет по декілька днів! Просто не відчуваю потреби але важкість відчувається! Деякий час пила чай Тайфун то було краще, як перестаю пити все стає на своє місце! Порадьте щось будь-ласка!
Категория: Диетолог
Добавлен: 28 января 2016 года

1 ответ

Петрик Владлена
диетолог 2016-01-30 17:42
Добрый день.
У вас не правильно подобрано питание, потому и такие проблемы, а вот пить чай и приучать организм, не стоит, потом все. Только будет только хуже.