Схуднути на 4 кг

Спрашивает: Іріна
Пол: Женский
Возраст: 15 лет
Хронические заболевания: Якщо дієта без вживання жиру (білкова, вуглеводна) стає ненормований менструальний цикл
Здравствуйте, мені 15, мій рість 158, а вага 52. В мене непропорційна фігура. Шикорі бедра і не чітко виражена талія. Хочу схуднути до 48 кг, щоб втратити боки, та масивні бедра. Я дуже люблю солодощі і мені важко від них відмовитися. До того ж, я на навчанні і дуже важко в обід їсти супчики або каші. Підскажіть будь-ласка режим харчування для схуднення. Наперед дякую!
Категория: Диетолог
Добавлен: 15 января 2016 года

1 ответ

Петрик Владлена
диетолог 2016-01-17 16:50
Добрый день.
В вашем возрасте организм только формируется. Потому и не совсем вас устраивает ваша фигура. Но вам ни в коем случае нельзя сидеть на диете. Если вы хотите быть красивой то нужно убрать сладкое и добавить больше овощей и фруктов. И белковых разнообразных продуктов. Использовать перекуси и не забывать о спорте.