Імунодифіцит

Спрашивает: Валерія
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Доброго вечора! Скажіть як довго лікується вторинний імунодифіцит?
Я вже третій рік стала дуже часто хворіти (грипп інфекціїї застуда віруси) до того я могла прохворіти тиждень найбільше, зара в мене проходить до місяця два а то і три. Не давно мені порадили сходити до лікара (я здала всі належні аналізи(імуннограму і тд) по результатам мені мій лікар сказав в мене майже немає В-і Т-лімфоцитів. і більше нічого не пояснює.
по передній лікар взагалі прописав не розбіравшись імунал і всьо, врезультаті в мене проявилась алергія.
Скажіть будь ласка чи серйозно це все? і як довго буде лікування?
Дуже дякую вам)
Категория: Иммунолог
Добавлен: 19 февраля 2016 года

1 ответ

Коцаренко Вадим Владимирович
иммунолог 2016-02-20 19:49
Здравствуйте.
Что-бы точно ответить на Ваш вопрос о состоянии иммунной системы, нужно видеть результаты иммунограммы. Результат иммунограммы и иных анализов, можете отправить мне на почту: bo-to@i. ua
Что касается лечения, то с нормальным подходом от 3-х до 6 мес.
Насколько это серьёзно? - СЕРЬЁЗНО. Достаточно серьёзно.
Не затягивайте с началом лечения.
Пишите не стесняйтесь.
С уважением,
Вадим Коцаренко.