Доброго дня! Хочу дуже схуднути

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Хронические заболевания: Синусова тахікардія, гіпертонія
Здравствуйте,! При рості 1.68 см важу 95 кг. Маю синусову тахікардію, гіпертонію. Перепробувала багато дієт, обмежую себе в жирному, жареному, мучному, соложащах, хоча 3 роки назад важила 115, завдяки відмові від всього висококалорійного схудла. Останні 2 місяці вживаю овсяні висівки (не більше 3 ст. Ложки на день) та вага знизилася на 5 кг. Але останній місяць стоїть на місці, хоча я їм зовсім мало, майже зовсім голодна, в основному фрукти та овочі. Коли маю час займаюся гімнастикою. Дуже хочеться правильно схуднути з користю для здоровя. Допоможіть, підкажіть. Наперед дякую.
Категория: Диетолог
Добавлен: 7 августа 2015 года

1 ответ

Петрик Владлена
диетолог 2015-08-08 16:41
Добрый день.
Вы правильно сделали, что исключили сладкое.
В периоде похудания может происходить остановка, это все закономерно, но голодной--это очень большая ошибка, вам нужно сделать питание частым и очень маленькими порциями, и вода перед едой по 1 стакану. И у вас все получиться. Удачи и здоровья.