Зменшити вагу після гормональних

Спрашивает: таня
Пол: Мужской
Возраст: 22р.
Здравствуйте, у мене виникла проблема! Мені гінеколог виписала таблетки "Клімодієн" після яких за 2 тижні я набрала 6 кг. У мене ріст 158см. Була вага 59 а зараз 65кг. Гормональні таблетки вже не вживаю але мені нак омога швижше потрібно повернутись до своєї ваги тому що я займаюсь спортом де вага має дуже велике значення. Дуже дякую за будь яку відповідь.
Категория: Диетолог

1 ответ

Здравствуйте, Таня! На фоне данного гормонального препарата повышение веса связано не с набором жировой ткани, а с задержкой жидкости в организме. Вам необходимо ограничить питьевой режим до 1л/сутки, уменьшить потребление соли и жиров.