Пече шкіра на руках і ногах

Спрашивает: Іванна
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Хронические заболевания: 1. Остеохондроз 2. По аналізах тільки збільшена норма антистрептолізину*300, при нормі 200.
Здравствуйте, перші симптоми почалися 3 роки тому після нервового стресу почали боліти руки і ноги. Почали колоти протизапальні і знеболюючі на основі диклофенаку. Здала аналізи на ревмопроби -від"ємні, узд серця в нормі, аналіз крові і сечі теж в нормі. печінкові і ниркові проби теж в нормі
, по жіночому напевно теж. Якщо вірити всім аналізам. Спочатку ці болі були періодичні. а тепер вже тривають місяць. Допоможіть будь-ласка, бо вже зневірилася.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 16 августа 2016 года

3 ответа

Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2016-08-17 19:30
Здравствуйте. Это могут быть проявления остеохондроза позвоночника, желателен очный осмотр невропатолога для постановки диагноза и последующего лечения.
Іванна 2016-08-30 00:14
Добрий вечір. зверталася до невропатолога. Сказав різновид неврозу. Приписав 0,2 гідазепам і новопасит. Перестала пекти шкіра. Але здоровою себе не почуваю.
Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2016-08-30 11:20
Здравствуйте. Наберитесь немножко терпения, эти проявления также пройдут и ваше состояние прийдёт в норму. Старайтесь больше проводить времени на свежем воздухе, гулять.