На що схоже ця сипь?

Спрашивает: Надія
Пол: Мужской
Возраст: 4,5
Хронические заболевания: Ларингіт
Вітаю, останнім часом мій син часто хворіє, прям болячка за болячкой, за останні 2 місяці переболіли з однієї хвороби на другу. Ось прищики повилазили і не поймю що це алергія чи вітрянка, прищі як волдиріки але внутрі вони якогось жовтого відтінку, ще й на попі такі ж самі
Категория: Педиатр
Добавлен: 29 июня 2024 года

1 ответ

Таисия Матвиенко 2024-07-01 22:32
Здравствуйте. Проконсультирую вас в одноклассниках по ссылке: https://ok.ru/profile/588418726479

С уважением,
детский дерматолог
Таисия Матвиенко