Сухі плями на долонях

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Хронические заболевания: Гастрит
Доброго дня. Місяців два назад з'явилась одна пляма на правій долоні. Не турбувала. Але поступово їх ставало більше. До лікаря не зверталась. І ось 5 днів назад лягли з дитиною в лікарню. І стало гірше. Почався свербіж і зуд. Звернулась до лікаря. Поставив діагноз: алергічний дерматит. Призначив зволожуючий крем. Покращення немає ніякого. Подібна пляма була раніше на повіці ока. Була в лікаря. Призначив Пімафукорт(14 днів). Пройшло. Але потім знову з'явилось. Потім і на другій повіці. Знову -Пімафукорт. Пройшло і знову те саме. На руки цю мазь не використовувала. Допоможіть мені, будь ласка. Що це таке? І чи дійсно простий зволожуючий крем допоможе? Дякую.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 28 апреля 2023 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2023-05-10 10:24
Добрый день, повторите фото при хорошем, равномерном освещении.