Фолікулярний кератоз ставить наш дерматолог

Спрашивает: Вита
Пол: Женский
Возраст: 2 годп
Здравствуйте, не проходять вже 2 місяця пятна протягом дня червонішають, мастили фенестилом, потім кремген зараз виписали нам триакутан крем, здавали аналізи грибки, гельмінти, кандидоз не підтвердили. В крові повишені a амілаза, і серомукоїди.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 23 июля 2020 года

5 ответов

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2020-07-27 00:52
Вітаю!

  1. Де ще є плями?
  2. Всі плями кільцевидні? І були такі відразу?
  3. Фото до лікування є?
  4. Шкіра суха?
  5. Є схильність до алергії?
  6. Кремген і триакутан по скільки днів мастили?
  7. Загальний Ig E?
Вита 2020-07-27 15:38
Плями тільки на попці і були таті відразу спочатку просто червоні потім після кремгена ставали світліші і суховаті, кремген виписала педіатр ним мастили півтора тижня потім перестали бо звернулись до дерматолога вона сказала що ним мастити при кератозі не можна і виписала триакутан крем яким ми мастили два тижні результату нема, реакція на червоні ягоди завжди була вигляді дрібних прищиків, дерматолог сказал їсти наоборот ягоди їй потрібні вітаміни, дала їй малину, смородину внеї зразу послабився стул і появилися дрібні прищики, через пару днів знов дали ягоди діарея, виключили ягоди стул нормалізувався, але плями стали ярко червоні. Зараз машчу знов 4 день кремгеном по своїй ініціативі плями світлішають особливо після ночі протягом дня червонішають
Вита 2020-07-27 15:55
Це результат від кремгена. І ще сказали строга дієта без глютена і лактози, бо в неї непереносимість про що свідчить повишені показники в крові а амілаза і сіркомукоїди, хоча на молочку і здобу в неї ніякої негативної реакції ніколи не було, що ви скажите по цьому поводу.?
Вита 2020-07-27 16:02
Вита 2020-07-27 16:35
Перше появилось осьтаке пятнишко теж на попці фото до лікування, ізначально мастили феністил гель, потім кемген і воно пройшло, потім появилися вже ті що на першому фоту