Червоні плями

Спрашивает: Виталик
Пол: Мужской
Возраст: 23 года
Здравствуйте, мене турбують червоні плями у районі паху, можливо просто натер але не проходе вже тижня 2, що за плями і чим їх мастити, так же нище живота появилося три коричневі точки (наче бородавки) що може бути? Статевий партнер 1 протягом 4 років, з функціями мужськими все добре. Мастив кремами дитячими то наче пропадали на трошки, ставали світлішими. Аналізи крові і мочі здавав то в нормі були, білки трошки завишені були но врач казав що це нормально бо я був тоді отруївся.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 1 ноября 2017 года

3 ответа

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-11-01 10:17
Вітаю, Віталій!
Зробіть пробу Бальзера: змастіть пляму і шкіру навколо розчином йоду і оцініть результат через 5 хвилин.
Зробіть фото.
Бородавки на животі треба дивитись.
Теж додайте фото.
Виталик 2017-11-01 10:44
А що маю побачити? Читав що можна клотримазолом мастити
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-11-01 11:05
Я побачу.
Плями повинні потемніти впорівнянні зі здоровою шкірою