Червоні плями
Спрашивает: Виталик
Пол: Мужской
Возраст: 23 года
Здравствуйте, мене турбують червоні плями у районі паху, можливо просто натер але не проходе вже тижня 2, що за плями і чим їх мастити, так же нище живота появилося три коричневі точки (наче бородавки) що може бути? Статевий партнер 1 протягом 4 років, з функціями мужськими все добре. Мастив кремами дитячими то наче пропадали на трошки, ставали світлішими. Аналізи крові і мочі здавав то в нормі були, білки трошки завишені були но врач казав що це нормально бо я був тоді отруївся.
Категория: Дерматолог
3 ответа
Вітаю, Віталій!
Зробіть пробу Бальзера: змастіть пляму і шкіру навколо розчином йоду і оцініть результат через 5 хвилин.
Зробіть фото.
Бородавки на животі треба дивитись.
Теж додайте фото.
Зробіть фото.
Бородавки на животі треба дивитись.
Теж додайте фото.
Я побачу.
Плями повинні потемніти впорівнянні зі здоровою шкірою