Лімфовузли довгий час

Спрашивает: Віка
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Здравствуйте, турбують збільшені лімфовузли на шиї Пів року, є папіломи на статевих органах, болять лімфовузли в пахвині. В мазку лейкоцити70. Білі виділення з очей, випадання вій. Тепер мучить гіркота в роті, підвищений білорубін, після місяця лікування аналіз став добрий, а гіркота на місці. Скажіть, чи може це бути проявом венеричної хвороби? Обстежилась експрес віл, гепатит с, в також сифіліс експрес, іфа, рв, імуноблот все негативно. Статеве життя відсутнє 8 місяців. Плр гонорея, хламідії, уроплазму, мікоплазма, трихомонаду відсутні. На язиці періодично ось такі плями. Які ще обстеження пройти, щоб виявити причину? Все розпичиналось, як орв без температури, біль в горлі, білий обкладений язик.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 15 марта 2020 года

46 ответов

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-15 22:00
Здравствуйте

Обследование на венерические заболевания Вы прошли и они у Вас не выявлены. Значит все эти симптомы с венерическими заболеваниями не связаны.

Не понятна ситуация с высыпаниями на половых органах. Необходимо фото половых органов, что бы с этим разобраться.

Для обследования посоветовал бы Вам обратиться к терапевту.
Зоряна 2020-03-15 23:06
Це такі розростання. Була на прийомі в сімейного лікаря, Лора, шкірвендерматолога, окуліста. Шкірвендерматолог останній сказав що це розростання слизових, а також папіломи. Скажіть на що це схоже? І чи міг прийом антибіотика після гістероскопію вплинути на результат аналізу на сифіліс?
Зоряна 2020-03-15 23:21
Хоч я здала їх чотири в різні періоди, останній імуно блот. Жоден шкірвендерматолога не сказав що це сифіліс. Було три прийоми в різних, два з них приймають в швд. Ніхто конкретно неможна сказати що зі мною.
Зоряна 2020-03-16 00:43
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-16 07:15
На половых органах проявлений венерических заболеваний нет.

То, что обведено кружком, это складка слизистой.

Прием антибиотика не мог повлиять на анализ крови на сифилис.

Ваши проблемы не связаны с венерологией.

Зоряна 2020-03-18 10:10
Дякую вам за швидку відповідь. Скажіть будь ласка Михайло Володимирович, чи варто здавати аналіз ще раз на сифіліс, бо читаючи прояви мені здається, що саме цим захворюванням хворію? Чи все-таки тих всіх аналіз достатньо, навіть на фоні антибіотика, який мені призначали з інших причин
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 11:21
Если у Вас с момента полового контакта до сдачи анализов прошло 8 месяцев, то повторного обследования на сифилис не требуется.
Зоряна 2020-03-18 12:32
Тобто, сифіліс можна виключити і всі прояви не пов'язані з цим захворюванням. Наскільки я розумію імуноблот найбільш точний аналіз цього захворювання.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 12:39
Да, иммуноблот наиболее точный анализ.
Зоряна 2020-03-18 12:57
Якщо дана хвороба є, то аналіз покаже і прийом антибіотика не вплине на результат.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 13:10
Да. Если сифилис есть, анализ показал бы и прием антибиотиков не влияет на результат.
Зоряна 2020-03-18 16:47
Скажіть, а вашій практиці ви зустрічали, щоб прояви даної хвороби не показували аналізи? І як часто розростання на статевих органах зустрічаються при сифілісі? Мабуть в мене вже сіфіломанія! Вибачте, просто переживаю.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 16:50
Анализы могут не показывать заболевание только в самой начальной стадии. Но эта стадия длится не более 1 месяца. После этого анализы всегда показывают наличие заболевания.

Высыпания на половых органах часто встречаются при сифилисе. Но высыпания могут быть не только при сифилисе. Есть много других болезней с высыпаниями на половых органах.
Зоряна 2020-03-18 17:10
Перший гінеколог побачив папіломи на шийці матки, потім вони з'явилися на вході в піхву. Змінився гінеколог, каже щоб я не видумувала, бо я здорова. Потім потрапила на прийом до шкірвендерматолога, сказав розростання слизових, ще один папіломи, останній сказав і папіломи і розросання слизових. Та такі розростання є і під язиком. Стає все більше лімфовузлів збільшених по тілу, а діагнозу немає. Спробую скинути вам фото.
Зоряна 2020-03-18 17:13
Зоряна 2020-03-18 17:16
Під язиком на вуздечці таке розростання тільки з однієї сторони, воно м'яке як трикутник, такі самі у піхві.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 17:31
Папилломатозные разрастания около уздечки языка и разрастания на слизистых - это не проявления заболеваний. Они могут встречаться в норме.
Зоряна 2020-03-18 19:48
Михайло Володимирович дякую Вам за відповіді вашу терплячість. Ви професійно і конкретно мені все розповіли. Я рада, що всі мої підозри марні, треба шукати причину в іншому. Скажіть з вашої точки зору, чи потрібно дообстежуватися в шкірвендерматолога, чи достатньо тих обстежень, що я пройшла?
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-18 21:02
Тех исследований, что Вы провели достаточно.
Зоряна 2020-03-31 18:09
Добрий день, Михайло Володимирович! Ви вже консультували мене за що щиро вдячна Вам. В мене зараз збільшились всі лімфовузли тіла, вони рухомі, деколи болять, а ліктьові дуже збільшені, болючі, припухлість видно. Переживаю відносно моїх підозр, що були раніше-сифіліс. Здала ще один аналіз діферент. Аналізу очікую. Скажіть, чи варто хвилюватися, що попередні аналізи не показали, бо приймала антибіотик? Статеве життя ввдсутнє 8місяців. Перед тим, як з'явились ліктьові лімфовузли, тиждень свербіли тіло без висипу. Зявились лімфовузли, пройшло. В Заг аналізі підвищені лімфоцити. Хірург оглянув направив в онко. Скажіть чи хворію я даною хворобою, чи це моя вигадка. Подивіться фото, може воно щось розкаже.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-31 21:56
Сифилиса у Вас нет. С воспалением лимфоузлов необходимо разбираться. Совсем необязательно, что увеличение лимфоузлов связано с венерическими заболеваниями.
Зоряна 2020-03-31 22:10
Дякую за відповідь! Вибачте, що надокучаю з даним питанням, але коли з тобою відбуваються такі речі, то не знаєш про що думати. Почала шукати подібні симптоми, от і подібні на сифіліс. Здала ще один аналіз, побачимо що покаже.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-03-31 23:05
Хорошо, дождемся результата.
Зоряна 2020-04-01 15:14
Дякую Вам за вашу відповідь. Скажіть будь-ласка, якщо аналіз підтвердиться, як довго прийдеться лікуватися? І чи є такі антибіотики, які можна колоти з мінімальною кількістю? Скажіть чи потрібне обстеження всіх з ким проживаю?
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-02 00:55
Зоряна, давайте сначала дождемся результатов анализов.

Давайте будем решать проблемы по мере их поступления.

Не переживайте. Все это лечится.
Зоряна 2020-04-04 09:15
Все підтвердилось! Допоможіть мені будь ласка. Яка це стадія і що робити дальше? Як лікувати і чи довго? Зараз карантин і все закрито, що робити? Як сказати рідним що про все. Я в паніці.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-04 09:27
Все Ваши показатели меньше 0,2, что согласно референсным показателям соответствует отрицательному результату (не выявлено)

У Вас хорошие анализы! У Вас нет сифилиса!
Зоряна 2020-04-07 14:07
Дякую за відповідь і за те, що допомагаєте порадами і консультацією. Я вдячна Вам від щирого серця. Михайло Володимирович вестерн блот найточніший аналіз для виявлення даної хвороби? Чи може він давати похибку. Я приймала антибіотик після гістероскопії 1,5 місяці тому, не міг він вплинути на аналіз? Я незнаю, як пояснити, бо всеодно думаю, що хвора, а чому ж тоді аналізи мовчать. Може потрібно обстежити партнера і тоді все проясниться? На вашу думку, як би я була хвора, то аналізи все-таки показали? Знаю, що зі сторони виглядає ніби в мене манія на сифіліс, просто переживаю за своїх рідних, бо вони для мене все!
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-07 20:57
Зоряна, если бы у Вас был сифилис, то анализы бы это обязательно показали.

Прием антибиотиков не мог повлиять на результаты анализов.

Сифилиса у Вас нет, но есть сифилофобия. С этим необходимо обратиться к психотерапевту.
Зоряна 2020-04-07 21:19
Дякую, може й так і я вже себе так накрутила. Партнер здасть аналізи і я остаточно заспокоюсь про дану хворобу. Відпишусь по результату. Все стане на свої місця, бо дальше це тривати не може. Якщо надіюсь Ви не відмовите, ще одній консультації.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-07 22:11
Всегда пожалуйста, пишите.
Зоряна 2020-04-10 00:07
Михайло Володимирович, я була права і дійсно в мене сифіліс. Вже готові результати партнера і вони невтішні. Скажіть, як довго ця хвороба в нього? І як мені лікуватися, якщо мої аналізи нічого не показали? Як довго потрібно приймати антибіотик? І чи можна, щоб була мінімальна кількість уколів? Як би мені повірили ще пів року тому, все було б по-іншому. Три шкірвендерматологи дивились і відмахувались що я видумую. А я без медосвіти, по всім проявам визначила, що зімною. Допоможіть, що робити дальше? Я в паніці? Це такий позор. Треба обстежити сина. Який аналіз найкраще пройти синові, щоб визначити, якщо він хворий і по цьому аналізу призначили лікування.
Зоряна 2020-04-10 13:40
Скажіть а може в мене віл і на фоні цього не показує аналіз сифіліс. Я здавала цей аналіз в січні і все було добре
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-10 17:11
Ваш партнер ранее болел сифилисом?
Зоряна 2020-04-10 17:17
Каже що не хворів і не лікувався. Я впевнена тепер що він хворий і незнає. Коли зміною таке почало відбуватися, я почала шукати прояви і ось що знайшла дві гульки на голові які вже 5 місяців не проходять, круглі шершаві пятна на лодонях і періодично є пятна шкірі великі овальні край червоний, а середина світла. Я впевнена що все те що в мене є сифіліс і антибіотиком я змазала картину по аналізам. Завтра здам на віл, який ще аналіз здати на сифіліс, щоб він не був пов'язаний з антибіотиком.
Зоряна 2020-04-10 17:21
Лікар з квд, який мене консультує, каже що поки аналіз не покаже ні чого мені призначити не зможе. Що робити? Я впевнена що в мене друга стадія по лімфовузли, тим папілома, випадання вій, зудіння тіла.
Зоряна 2020-04-11 06:34
Михайло Володимирович! Допоможіть розібратися з даною ситуацією, бо я вже незнаю, що думати і що робити. Я стільки аналізів здала, а підтвердити немає чим. Експре тест, рв, іфа, імуноблот, вестерн блот, вони нічого не показали. Ви зустрічали, щоб людина була хвора на віл, а мала сифіліс і аналізи не показували. Я не хочу вірити в те що можу мати віл, здавала аналіз в січні він був негативний. За все життя мала тільки два статевих партнери. Який ще аналіз пройти партнеру, щоб підтвердити чи спростувати в нього сифіліс?
Зоряна 2020-04-11 19:48
Я пройшла аналіз на віл-негативний. Здала що антитіла сумарні сифіліс, кардіоліпін антитіла
Зоряна 2020-04-12 10:15
Михайло Володимирович, чи міг прийом антибіотика змазати справжню картину аналізів, так як я його приймала два рази в різні періоди? Я впевнена в тому, що хвора. Як довести дану хворобу не знаю.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-13 21:34
Здравствуйте Зоряна.

Не отвечал, потому что даже не знаю как прокоментировать анализы Вашего партнера.

По анализу, Анализ с суммарными антителами отрицательный, но откуда взялся положительный анализ в блоте сказать не могу.

Ваши отрицательные анализы однозначно говорят об отсутствии у Вас сифилиса.
Зоряна 2020-04-15 01:03
Михайло Володимирович здала аналіз сумарні антитіла, кардіоліпін сумарні антитіла всі аналізи не гативні. Незнаю, що робити з партнером? Вирішили перездати ще раз через два тижні в іншій лабораторії вестерн блот Скажіть чи можуть хронічні хвороби впливати на його аналіз, хворіє подагрою. Лікар з швд, яка мене консультує побачивши цей аналіз сказала, що це пролікований сифіліс, або прихований? Скажіть Ви з таким стикались раніше?
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-16 19:45
Я с таким не сталкивался. Я считаю, что у партнера имеет место ложноположительная реакция.

Имеет смысл ему сделать анализ крови на сифилис методами РПР, ИФА, РПГА и РИФ.
Зоряна 2020-04-16 19:55
Дякую за відповідь. Здамо ще аналізи, побачимо що покажуть. Скажіть вестерн блот аналіз на який антибіотик не впливає? Якщо людина хворіла чи хворіє на даний момент, то сумарні антитіла мають бути в аналізі?
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-04-16 20:24
Антибиотики не повлияют на результат анализа.

Если человек болел раньше, то анализы методами ИФА, РПГА и РИФ могут быть положительными.
Зоряна 2020-04-16 20:27
Дякую від душі Михайло Володимирович; Якщо можна після результату відпишусь Вам. Переживаю, бо розумію, що якщо аналіз в партнера буде позитивний, то мабуть і мені буде призначено лікування. Дякую за допомогу і за Ваші поради.
Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2022-01-14 11:36
Пожалуйста, здоровья Вам.