Аналізи на сифіліс

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Скажіть чи міг прийом азитроміцина вплинути на аналіз сифілісу. Останні інтимні стосунки були 8 місяців тому. Здавала експрес тест, рв, іфа, імуно блот ig G, все негативно. Хоча здавала перший 3місяці після сексу, останній сім місяців після. Дякую.
Категория: Венеролог
Добавлен: 23 марта 2020 года

56 ответов

Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-23 21:46
Здравствуйте, Зоряна
В какой период возможного заражения был Азитромицин?
Т. е после ПА Вы его пили?
Зоряна 2020-03-23 21:56
Після статевого контакту пройшло 3місяці, приймала з іншої причини гістероскопію. Здавала такий аналіз бо збільшені лімфовузли і не можна знайти причину
Зоряна 2020-03-23 21:58
Статевий партнер постійний протягом 3 років.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-23 23:35
Партнёр сдавал тесты на сифилис?
Антибиотик, да, влияют на результат, могут быть ложноотрицательные
Но, если у партнёра исключить, тогда у Вас тоже нет этого заболевания
Зоряна 2020-03-24 02:43
Ні не здавав. Була на прийомі у трьох шкірвендерматологів, при огляді всі троє категорично не бачать проявів цієї хвороби. Скажіть аналіз імуно блот, я так розумію є найбільш точний, чи може це й аналіз бути не достовірним на фоні антибіотика? З'явились папіломи на в ході в піхву і шийці матки 8 місяців тому, а якщо це є проявом сифілісу, то з'являються вони не впершій стадії, а в другій. Тоді зараження могло відбутися явно не 8мцсяців тому. Не вже кров не показала б хворобу здавши стільки аналізів?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-24 15:27
Зоряна, партнёру нужно обязательно сделать тестирование
И все вопросы по этому поводу отпадут!
Широкие кондилломы при вторичном периоде сифилиса отличаются от обычных и врач дерматовенеролог при осмотре это может хорошо видеть!
Ваши обычные кондилломы, причина которых ВПЧ, это просто совпадение
Всего хорошего Вам!
Зоряна 2020-03-24 16:03
Дякую вам!
Зоряна 2020-03-24 16:04
Який саме аналіз потрібно пройти партнеру?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-24 17:09
Пожалуйста
комплексныеИФА, РИБТ, РИФ, RW
Зоряна 2020-03-24 17:29
В приватних лабораторіях можна пройти рв, іфа, імуноблот, кардіоліпіном, ig G, ig MЯкі саме знизу обрати?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-24 23:12
В каком городе Вы живёте?
Зоряна 2020-03-24 23:18
Луцьк
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-25 00:05
В лаборатории Дила тогда можно
Хотя не известно работают ли они сейчас в карантин?
Зоряна 2020-03-25 06:11
Вибачте, але лабораторії Діла в Луцьку нажаль немає, інтернет показує найблище це Львів.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-25 15:05
Тогда в КВД, это будет надёжно
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-25 15:06
Зоряна, благодарю за отзыв!
Зоряна 2020-03-25 17:58
Не дають мені спокою ті папіломи, спробувала сфотографувати погано видно, але видно. Подивіться на що це схоже.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-25 19:17
Фото размытое, ничего не видно
Зоряна 2020-03-25 19:43
Зоряна 2020-03-25 19:45
Вони мають таку форму ніби трикутник, м'які, одинакові по кольорі як слизова.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-25 20:25
По фото это обычные кондилломы
Зоряна 2020-03-25 20:29
Дякую Галина Сергіївна! Ви мене заспокоїли, а то я все думала про сифіліс. Значить в мене його і ніколи не було по результатам аналізів. Бажаю вам всього найкращого. Я така рада! Ура!
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-25 21:17
Пожалуйста, Зоряна
Благодарю, Вам тоже всего самого хорошего!
Я рада, что Вы успокоились: -)
Я бы конечно рекомендовала мужчине сделать тесты, чтобы уже наверняка спать спокойно!: -)
Зоряна 2020-03-25 21:20
Зробимо, обов'язково. Я вам щиро вдячна за допомогу. Бажаю вам всього самого найкращого, від усього серця.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-03-25 22:35
Спасибочки большое, Зоряна: -)
Взаимно: -)
Зоряна 2020-04-06 20:10
Добрий день Галина Сергіївна! Я пройшла ще один аналіз діферент, його показники в нормі. Від прийому антибіотика пройшло 1,5місяці, чи можна довіряти аналізу? І даної хвороби немає. Є зміни в Заг аналізі крові, підвищені лімфоцити і моноцити. Збільшені всі лімфовузли, а особливо великі на руках. Проходила консультацію шкірвендерматолога, вона заперечує дану хворобу, так як всі пройдені аналізи не гативні.
Зоряна 2020-04-06 20:38
Допоможіть мені розібратися, бо все таки я схильна до того, що я хвора, а аналізи не показують. Була на прийомі в трьох шкірвендерматологів і ні хто не бачить нічого. В мене вже голову зносить від пошуків, що зі мною. Сексуальний партнер один три роки і всі ці роки все було добре. Хіба може так бути, що тільки тепер проявилось? Вмовила пройти аналіз. Скажіть, яка вірогідність побутової передачі, так як вдома проживаю не сама, маю сина і батьків.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-06 21:47
Здравствуйте, Зоряна
Бытовой путем очень редко
У Вас никакого сифилиса
Это уже фобия
Лимфоузлы увеличиваются по многим другим причинам
Обратитесь к терапевту для комплексного обследования организма
Зоряна 2020-04-06 22:21
Дякую за швидку відповідь. Тобто не варто думати про дану хворобу, треба шукати, щось інше. А якщо людина має проблеми з імунітетом, автоімуне захворювання, чи в такому випадку аналіз буде достовірний!
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-06 22:40
Пожалуйста
Да, достоверный
Наоборот при аутоиммунных заболеваниях тест на сифилис может быть ложноположительные
Всего хорошего Вам
Зоряна 2020-04-10 00:47
Галина Сергіївна добрий вечір! Готові результати аналізів мого партнера. Прокоментуйте будь-ласка його і що робити дальше?
Зоряна 2020-04-10 00:47
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-10 13:17
Здравствуйте, Зоряна
Вам вместе с партнёром нужно обратиться в КВД для его дообседования
Возможно у него в прошлом было это заболевание в скрытой форме
Необходимо дообседование в КВД
Зоряна 2020-04-10 13:37
Дякую за відповідь. Квд не потрапити все на карантині. Зараз в мене збільшені всі лімфовузли тіла. Вестерн блот нічого не показав. Чому така купа аналізів пройдена і нічого в мене не показує. Галина Сергіївна, а може в мене є СНІД і на фоні цієї хвороби, аналіз на сифіліс нічого не показує. Я проходила обстеження експрес тест на віл в січні, все було добре. Завтра здам на віл аналіз, який ще пройти на сифіліс.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-10 14:48
На сифилис Вам ничего сейчас не нужно сдавать
Ваш иммунитет сработал и сифилиса нет у Вас
На ВИЧ да, нужно повторить
Без паники пожалуйста
От стресса снижается очень сильно иммунитет
Зоряна 2020-04-10 14:59
Дякую за підтримку Галина Сергіївна; Завтра здам ще на. Віл. Як би був в віл, то сифіліс показав би аналіз?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-10 15:05
Пожалуйста, Зоряна
Это два совершенно разных заболевания, поэтому нет связи в диагностике и результатах лабораторных исследований
Зоряна 2020-04-10 15:26
Ви моя помічниця, дякую щиро від душі вам за розуміння. А як же аналіз партнера, про що він каже, що він хворів чи прихована форма? Каже що ніколи не хворів і не лікувався. Коли зміною почало все це відбуватися, я почала приглядатися до нього і от що побачила. Є шолошаві пятна на долонях на голові з заді два вузлика, які вже довгий час присутні, один вже пройшов. А ще ці три роки з'являлись червоні великі пятна на тілі круглі червоний обводок, а в середині нормальні за кольором Тоді я не придала цьому уваги.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-10 16:32
Пожалуйста, рада Вам помочь
Эти признаки у него возможно это третичный период сифилиса
Нужно смотреть на эти высыпания, если есть возможность ему нужно приехать в Киев в областной КВД, сейчас он работает
Зоряна 2020-04-10 16:39
Скажіть будь-ласка чи буває так щоб всі пройдені мною аналізи мовчали, а я хвора сифілісом. Чи міг прийом антибіотика, стрес в якому я перебуваю вплинути на аналізи.
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-10 16:43
Стресс нет, а приём антибиотиков да
Зоряна 2020-04-10 16:46
І вестерн блот не показав би, від прийому пройшло 1,5місяці. Чи є такий аналіз на який невпливає антибіотик
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-10 18:10
Нет такого анализа
После антибиотика Вы были с ним в половой связи?
Зоряна 2020-04-10 18:21
Ні 8 місяців тому був останній секс. А вестерн блот також буде змазаний антибіотиком.
Зоряна 2020-04-10 18:45
Галина Сергіївна, підкажіть будь ласка, якщо все таки я хвора чи можливо лікування амбулаторно, анонімно? По всім моїм признакам в мене друга стадія: випадання вій, лімфовузли, папіломи статевих органів, зудіння тіла, періодичні болі в тілі. Скільки часу триває лікування при другій стадії?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-10 22:29
Зоряна, не нужно себе ставить диагноз и тем более стадию
Даже, если сифилис и был бы сейчас, то через 8 месяцев это никак уже не вторая стадия!
Иммуноблот, на этот тест не влияют антибиотики!
Ему нужно ехать в областной КВД, для исключения или подтверждение диагноза
Зоряна 2020-04-10 23:19
А що робити мені?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-11 14:55
Если у него подтвердят, тогда уже венеролог в КВД будет решать, что делать Вам
Конечно и Вам нужно сделать тесты в КВД специфические, в частных лабораториях их не делают
Зоряна 2020-04-11 15:07
Дякую Галина Сергіївна, за пораду. Здала сьогодні аналіз на віл він негативний. Мене консультує вже лікар з квд, вних зараз нічого не можна здати, карантин. Тому здала сьогодні сумарні антитіла, аналіз кардіоліпін сумарні антитіла, чекаю результат. Якщо в партнера підтвердиться, то мені точно буде назначене лікування?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-11 15:36
Пожалуйста, Зоряна
Если лабораторно у Вас не подтвердится диагноз, тогда возможно лечение профилактическое
Зоряна 2020-04-21 21:30
Добрий вечір Галина Сергіївна! Вже готові результати моїх обстежень, вони негативні. Завтра я маю зустріч з лікарем швд, там буду здавати ще аналізи, бо впевнена, що хвора. Повірте зараз згодна на все аби вже впевнитись чи хвора, чи здорова. Скажіть будь-ласка, а якщо ця хвороба в мене три роки, так як тривають стосунки, може тому аналізи не показують, чи такого не може бути? Партнер в квд не хоче йти, буде здавати в приватній лабораторії. Скажіть чи можу побутово заразити рідних. Син здав аналіз трепонема сумарні антитіла, кардіоліпін сумарні антитіла, антитіла ig G, все негативно. Антибіотиків не приймав три роки. Можна заспокоїтись і не хвилюватися?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-21 22:49
Здравствуйте, Зоряна
Нет, если уже три года, тогда анализы должны показать наличие
За сына не волнуйтесь, нет у него ничего
Зоряна 2020-04-21 22:58
Дякую за відповідь. Переживаю дуже, може якраз Бог милує, все непітвердиться. Я тепер недовіряю нікому, бо маю такий урок, що вистачить на все життя. Я любила людину більше за життя, рятувала його в тяжкі моменти, а тут такий сюрприз. Він точно незнав, я вірю йому, але тепер і я в небезпеці. В мене з'явилась якась висипка, але вона за день пройшла, схожа до моїх підозр чи ні?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-22 19:42
Пожалуйста
Нет, эта сыпь никак не связана
Это уже от стресса
Зоряна 2020-04-22 21:47
Галина Сергіївна дякую за швидку відповідь. Сьогодні була в швд, лікар мене оглянула каже, що на сифіліс це зовсім не схоже. ЯЗдала аналізи через два дні буде результат. В мене вже зовсім нерви на межі. Скажіть лікар по зовнішнім проявам може відрізнити хвора я чи ні. Лікар прокоментувала аналіз партнера, каже що це або дуже давно лікований сифіліс, aбо якесь хронічне захворювання вплинуло на результат. Пояснила, якщо він був наданий момент хворий були б ще показники в імуноблоті Ви як рахуєте?
Сержанкина Галина Сергеевна
венеролог 2020-04-22 22:18
Да, иммуноблот показал бы