Висип по тілу

Спрашивает: Зоряна
Пол: Мужской
Возраст: 40 лет
Добрий день, Михайло Володимирович! В чоловіка на руках з'являються періодично пятна. Вони не викликають ніяких відчуттів. Хворіє давно більше10 років. Осрбливо прогресує в жарку погоду, зимою трохи меньше. Допоможіть поставити діагноз. Та як позбутися даної хвороби.
Категория: Венеролог
Добавлен: 11 июня 2020 года

7 ответов

Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-06-17 15:03
Добрий день, Зоряна!

Так як Михайло Володимирович не відповідає на питання, воно "висить" на сайті і мусить відповісти хтось інший з колег.

Ці плями проходять самостійно напоотязі 24 год?

Чим лікували, як довго?

Чоловік обстеженний?

Зоряна 2020-06-17 15:32
Нелікували нічим. Зявляються більше коли спека, стає прохолодніше світлішають. На що потрібно обстежуватися, щоб визначити причину появи плям? Що це на Вашу думку, як спеціаліста і чим лікувати?
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-06-17 17:18
Вони проходять самостійно в одних місцях шкіри і зявляються в інших протягом 24 год?

Може бути - кропивянка (крапивница по російськи)!
Зоряна 2020-06-17 22:22
Дякую за те, що так швидко відповіли і за те, що не залишились осторонь. Пятна не проходять так швидко, тримаються десь тиждень. Локалізуються на руках, під руками на тулубі, на ногах в пахвині. Завжди мають отаку форму рвала чи круга, червоний обводок, а середина нормальна.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-06-18 01:14
Може бути - кільцевидна центробіжна еритема Дар'є.

Чоловіка потрібно обстежити у терапевта в першу чергу!!! Почати з загальноклінічних обстежень і аналізів!

Може бути зв'язок з хронічними хворобами  внутрішніх органів!

Не з сифілісом! Не хвилюйтесь!
Зоряна 2020-06-18 07:02
Дякую за допомогу та поради Аліна Вікторівна! Обовязково Обстежимось, здамо необхідні аналізи. З ваших роз'яснень розумію, що це прояв внутрішніх проблем, які відображаються на шкірі. Відносно сифілісу, навіть не думаю, вже заспокоїлась і забула. Поки ще триває мій курс лікування, який був призначений лікарем-інфекціонистом, та здоров'я налагодилось. Все добре, дякую за турботу.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-06-18 13:36
Зоряна!
На здоров'я! Радію за Вас, що ви спокійні і здоров'я налагодилось!

Так тримати! Всього найкращого!