Ковид у ребенка и лимфоузлы

Спрашивает: Наташа
Пол: Мужской
Возраст: 6 лет
Хронические заболевания: Астма
Доброго дня, лікарю, у сина після частих орві, і герпесних висипань збільшились лімфовузли на шиї, ми здавали загальний аналіз крові, 1 вересня, була норма, педіатр сказала хвилюватися причин нема, ми пролікували герпес ацикловіром, були у імунолога вона теж методом пальпації дивилася сказала вони рухомі м‘які, це реакція на інфекції, після цього вони зменшилися, на мій погляд, але зараз ми захворіли, вся сім‘я, у мами тест показав ковід, у нього негативно, але ми живемо разом, він теж захворів, горло, температура, дихання жорстке. І лімфовузли збільшилися, і появилися нові, ніби в ряд, коли їх пробую вони ніби не спаяні, але лежать в ряд наче на одній жилці, скажіть це може бути реакція на ковід? Він говорить що коли торкаюся трохи болить, чи треба їх лікувати? Антибіотики ми не приймаємо, температура була три дні, зараз нема, є кашель не значний, осиплість голосу, в ніс балакає, дихання вчора жорстке, але в нас ще астма. Переживаю за лімфовузли так як я сама з ковідом зараз їх не обстежимо
Категория: Иммунолог

3 ответа

Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2022-10-12 14:05
Здравствуйте.
Може бути реакция на ковід.
Є розгорнутий аналіз крові?
Платная консультация
Наташа 2022-10-12 19:01
Здравствуйте, Вы уже мне ответили в другом вопросе что дело в алергии, кровь здавали месяц назад все норма