Ковид у ребенка

Спрашивает: Наташа
Пол: Мужской
Возраст: 6 лет
Хронические заболевания: Астма
Доброго дня, лікарю, у сина після частих орві, і герпесних висипань збільшились лімфовузли на шиї, ми здавали загальний аналіз крові, 1 вересня, була норма, педіатр сказала хвилюватися причин нема, ми пролікували герпес ацикловіром, були у імунолога вона теж методом пальпації дивилася сказала вони рухомі м‘які, це реакція на інфекції, після цього вони зменшилися, на мій погляд, але зараз ми захворіли, вся сім‘я, у мами тест показав ковід, у нього негативно, але ми живемо разом, він теж захворів, горло, температура, дихання жорстке. І лімфовузли збільшилися, і появилися нові, ніби в ряд, коли їх пробую вони ніби не спаяні, але лежать в ряд наче на одній жилці, скажіть це може бути реакція на ковід? Він говорить що коли торкаюся трохи болить, чи треба їх лікувати? Антибіотики ми не приймаємо, температура була три дні, зараз нема, є кашель не значний, осиплість голосу, в ніс балакає, дихання вчора жорстке, але в нас ще астма.
Категория: Иммунолог

5 ответов

Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2022-09-25 19:56
Добрий вечір, це всі моменти пов'язані з алергічним запалення, потрібно добре лікувати алергію.
На все добре!
Платная консультация
Наташа 2022-09-25 20:00
Доктор, может вы меня не поняли, у ребенка сейчас ковид, аллергия разве увеличение лимфоузлов вызывает?
Наташа 2022-09-25 20:29
Доктор я не получила ответ
Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2022-09-25 21:24
Конечно ж, алергія в первую очередь является фактором, влияющим на увеличение лимфоузлов.
Прекрасно Вас понял и даже больше.
Всего наилучшего
Платная консультация
Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2022-09-25 21:26
Ковид, обыкновенный респираторный вирус, который по законам иммунного ответа, в сочетании с аллергией, как хроническое воспаление у ребёнка, вызывает увеличение лимфоузлов, это классика воспаления!
Выздоравливайте!