Прививка і наслідки

Спрашивает: Марія
Пол: Мужской
Возраст: 4 года
Доброго дня. Плануємо робити тетраксим. Прививок боюся, а тут ще в новинах про шестимісячну дитинку яка померла за 2 год після прививки гепатит і поліомієліту. Від набряку головного мозку і легеневої недостатності. Як вберегти дитину? Невже можливі такі наслідки від вакцинації?
Категория: Иммунолог
Добавлен: 7 апреля 2019 года

7 ответов

Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2019-04-15 22:23
Добрый день.
Ваш ребенок здоров, есть инфекции, хронические заболевания, врожденные нарушения?
Ірина 2019-04-16 12:59
Хронічно збільшені лімфовузли на шиї, але лікарі кажуть що вони просто чуть більші ніж з іншої сторони, тобто в межах норми. Зараз кашляємо, це ясно що зараз не робитимемо, ае я загалом боюся прививок.
Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2019-04-16 13:09
У здоровых детей риск поствакцинальных осложнений минимальный.
Могут быть поствакцинальные реакции - температура, местная припухлость в месте укола.
Но осложнения после инфекций у непривитых детей возникают гораздо чаще.
Прививки защищают детей именно от осложнений, особенно смертельных.
Тот же столбняк не лечится, а заразиться им можно через банальную царапину, которых у активного ребенка множество. И риск заболеть возникает практически каждый день, тут не нужна эпидемия, тут может хватить прогулки на детской площадке.
Ірина 2019-04-19 13:08
Доброго дня. Пару днів тому дитина щокою обтерлася до дошки, до крові!. Вже майже загоїлося. Але сьогодні від ранку температура 37-37,4. Була однократна рвота. Дуже боюся правця. Які симптоми можуть бути?
Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2019-04-19 22:30
Добрый день.
Это не признаки столбняка.
Боль есть в месте раны?
Подергивания?
Чтобы избежать таких страхов, нужно вакцинироваться.
Ірина 2019-04-20 00:50
Ні не болить і немає подьоргування. Вакцинуватися будемо. Але місяць кашляли, дкмала піся свят прививку зробити, а тут знову температура. Цілий день не блював вже, але температура була 38,3.
Шиш Елена Борисовна
иммунолог 2019-04-20 15:29
Вероятнее всего, это признаки орви. Вам необходимо обратиться к врачу для осмотра, а до этого - принимать жаропонижающее по необходимости, обильное питья часто малыми порциями, можно пить сладкий чай, чтобы исключить повышение ацетона, а также постельный режим.