Що відбувається?

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Здравствуйте, Аліна Вікторівна! Вибачте, що пишу знову. Ви мій єдиний порятунок. Ми вже консультували мене, але не можу віднайти переписку. Ситуація моя не змінилася в кращу сторону. Збільшені лімфовузли на шиі з правої сторони, тепер збільшені в паху з однієї сторони. Мазок гінекологічний показав запалення, лейкоцити75, змішана мікрофлора, епітелій значна кількість. Гінеколог не звернула увагу, на лімфовузли, я сама їх відчула, так, як вони почали боліти. При запаленні призначили амарелін на 10днів. Паралельно дискінезія жовчних шляхів. Звернулась знов на прийом до венеролога. Признчив консультацію Лорак, але там все добре. Мене турбує, от, що на які інфекції здати аналіз, щоб зрозуміти, що зі мною. Куди незвернусь, ніхто нічого не бачить, тільки я одна. Булаинаиприйомі в окуліста, так як турбують виділення і свербіж. Поставили діагноз алергічний блаферит Здала три рази аналіз на сифіліс, нічого. ІФА, експрес, РВ. Яка ще інфекція може давати, такі прояви: папіломи на статевих органах, на язиці, збільшені лімфовузли, язик покритий білим нальотом, з ділянками згладжених сосочків, неприємний запах. Запалення верхніх і нижніх повік. Чи потрібно ще раз здавати аналіз на сифіліс, тільки інший. Дякую за допомогу.
Категория: Венеролог
Добавлен: 11 февраля 2020 года

106 ответов

Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-02-11 07:06
Добрий день, Зоряна!

Нагадайте, вы робили плр на хронічні урогенітальні інфекції?
Зоряна 2020-02-11 12:28
Шановна Аліна Вікторівна! Я здавала плр герпес, папіломовірус. ЯРозпишіть, які саме потрібно здати аналізи. І чи потрібно ще раз здавати на сифіліс, так, як я здавала Іфа, експрес, рв? Чи міг прийом антибіотика вплинути на аналіз?
Зоряна 2020-02-11 14:37
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-02-11 23:49
Даних за сифіліс, віл, гепатити немає

Перездавати не потрібно!

Ні, не вплинув

Зробіть плр на хламідіоз, уреаплазма, мікоплазма, гонорею, трихомоніаз.
Зоряна 2020-02-12 08:29
Аліна Вікторівна, я здавала на гепатит С, ВІл, там все добре. Сьогодні ж все пройду. Дякую Вам, думаю, що все проясниться з Вашою допомогою.
Зоряна 2020-02-12 13:28
Дорога Аліна Вікторівна! Ви та єдина ниточка, яка дає мені надію, що все проясниться і нарешті буду здорова. Дякую Вам за те, що Ви такі уважні до чужого болю. Вже все здала, чекатиму результату в п'ятницю. Відпишусь, тільки отримаю. Ви мені допоможете стати такою, як я була раніше, бо завдяки Вам я повірила що все буде добре. Велике та щире дякую Вам. Ви не тільки лікар від Бога, а й Людина з великим серцем.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-02-12 14:18
Добре, чекаэмо на результати.

Дякую за теплі слова!
Зоряна 2020-02-13 23:31
Добрий вечір Аліна Вікторівна! Ще один день і будуть мої результати. Я так хвилююся. Та надіюсь, що все проясниться. Скину Вам фото, язика, щоб Ви візуально побачили те, про що я Вам писала. Дякую за розуміння, Ви зараз для мене, як промінчик світла, до якого я звертаю свій погляд. Дякую Вам за терпіння і за те, що Вам надокучаю.
Зоряна 2020-02-13 23:32
Зоряна 2020-02-14 21:23
Аліна Вікторівна, в мене змінилась ситуація. На долоні руки з'явилось овальне пятно, воно не червоне, але по краям ніби піднята шкірка. Я тільки завтра заберу аналізи. Чи може це пятно бути проявом сифілісу? Відпишіть мені будь-ласка, бо якщо треба додаткові аналізи, то завтра вранці я їх здам. Попробую сфотографувати, але не знаю чи буде видно. Чекаю на Вашу відповідь.
Зоряна 2020-02-14 21:31
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-02-15 00:17
Добрий вечір, Зоряна!

Географічний язик + контактний дерматит на руці

Даних за сифіліс немає

Поки повторно здавати не потрібно

Відпишитесь по результатам анализів
Зоряна 2020-02-15 00:44
Дякую, Аліна Вікторівна! Завтра відпишу, тільки на руках будуть результати.
Зоряна 2020-02-15 09:16
Аліна Вікторівна, забрала аналіз нічого не виявлено. Що робити дальше? Здавати аналіз на сифіліс, який саме? Відпишіть швидко, поки я в лабораторії.
Зоряна 2020-02-15 11:51
Зоряна 2020-02-15 12:10
Зоряна 2020-02-15 12:13
Зоряна 2020-02-15 12:15
Зоряна 2020-02-15 12:28
Не знаю, що робити дальше, в мене відчай, бо нічого не прояснилося. Дорога Аліна Вікторівна, я вже так втомилася і морально і фізично. Мені не дає спокою, одна думка, а може в мене щось таке і я для своїх рідних несу, якусь не безпеку? І це пятно на руці! Я вже весь інтернет перевернула догори ногами. Одна думка, а може таки в мене сифіліс? Чи могли аналізи дати негативний результат, а я таки хвора? Чи це вже моя уява малює те, чого немає. Не вже всі ті лікарі, які мене дивились-нічого не бачили? Допоможіть мені, прошу Вас, бо Ви моя остання надія. Дякую Вам за все.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-02-17 00:34
Зоряна!

Не хвилюйтесь!

Результати аналізів чудові! Ви здорові!

Принаймі венеричних хвороб - - - немає!!!

По фото даних за сифіліс - - немає!

На руці контактний дерматит.

По аналізам сифілісу - - немає і ніколи не було!

Також немає хронічних урогенітальних інфекцій (плр).

Поліп ендометрію - - - це не кондиломи і не зв'язаний з впл! Не передається статевим шляхом!!!

На рахунок лейкоцитів в мазку на флору - - - це може бути норма для вас, варіант норми. Прочитайте статтю гінеколога Березовької :" Влагалищные выделения и мазок в норме" !!!

З приводу лімфаденопатії - - - зверніться до сімейного лікаря.

Зоряна 2020-02-17 07:00
Дякую Вам, моя дорога Аліна Вікторівна! Ви найкращий лікар! ЯМені треба заспокоїтись і спробувати все забути, може це все від нервів. Бажаю Вам здоров'я, процвітання. Дякую Вам за щирість, за підтримку і турботу! Ви лікар від Бога і просто хороша людина, а внаш час-це така велика рідкість! Ви приклад для усіх лікарів! Ви найкращі! З добрими побажаннями і повагою до Вас. Зоряна.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-02-18 22:50
Зоряна!

Щиро дякую! Бажаю бути і відчувати себе здоровою!

З найкращими побажаннями навзаєм.

Якщо виникнуть запитання у вас чи знайомих, звертайтесь.
Зоряна 2020-03-11 20:33
Добрий вечір дорога Аліна Вікторівна! Вибачте, що Вас знову турбую. Прошу Вас про допомогу, бо незаю, куди ще звертатись. Після останніх обстежень, ситуація не прояснилась і стан мого здоров'я не змінився Лімфовузли залишились на шиї і потилиці. гіркота в роті замучила. Пройшла курс урсохл, дієта і все на місці. Здала аналіз на гепатит в, нічого. Зявилась ломота в тілі періодично. Иа ніяк не дає мені спокою те, що все розпочалось з гінекології. Була знов на прийому шкірвендерматолога приватно, лікар приймає швд також. Вона мене оглянула і все-таки на вході в піхву є розростання, які вона рекомендує видалити. При розмові я відверто сказала, що підозрюю сифіліс по тих описах що читала в інтернеті, вона сказала, що це не так. Здала в сінево імуноблот на сифіліс, все негативно. Скажіть, чи може бути така помилка при тому що приймала антибіотик після гістероскопію, а хвороба все-таки є? Може саме це впливає на жовчний? І чи міг рв, імуноблот, іфа, експрес тест дати похибку? Чи варто панікувати, чи все-таки це моя боязнь надає мені заспокоїтись? Сімейний лікар, рекомендує пропити лімфоміозот, та ще чекаю печінкові проби. Скажіть в вашій практиці ви зустрічали сифіліс з розростанням на статевих органах? Вони ніби сосочки знизу ширші, ніби трикутник. Невже три шкірвендерматологи, які дивились на мене могли так помилитись? Я вже втомилась від пошуків причини, що зі мною Допоможіть мені будь-ласка.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-11 22:55
Добрий вечір, Зоряна!

Однозначно сифілісу - - - - - немає!!!!!

Не хвилюйтесь!

Печінка - гепатит С - ви теж робили? Узд очп?

По розростанням - - можливо це папіломи /кондиломи але може бути і варіант норми. Можна провести спеціальний тест з оцтовою кислотою 3 %. Гінекологи/венерологи  знають. При необхідності видалити рідким азотом чи електрокоагуляція.

Лімфовузли можуть бути тривало збільшені (лімфаденопатія)

Лімфоміозот - - - це препарат без доведеної ефективності = фуфломіцин =пустышка - - БАД .
Почитайте багато інфо в інтернеті.
Зоряна 2020-03-12 08:18
Так на гепатит с робила нічого немає. Узд ознаки помірного гепатозу. Сьогодні будуть результати печінкових проб, побачимо що буде вних. Це якась містика Аліна Вікторівна! Не знаю, що робити дальше? Подивіться на фото, які прикріплю, може вних ви щось побачите!
Зоряна 2020-03-12 08:21
Зоряна 2020-03-12 19:38
Добрий вечір Аліна Вікторівна! Вже є аналіз на печінкові проби, тепер він добрий. Сімейний лікар пропонує ковтати шланг. А я не знаю, що робити. Чому мені здається, що в мене сифіліс. Всі ці прояви, а аналізи мовчать. Скажіть моя дорога Аліна Вікторівна, чи можуть бути збільшені лейкоцити в мазку через папіломи на статевих органах і збільшені лімфовузли в пахвині? Зараз відчуваю печіння в піхві, може це через папіломи. Подивіться на фото язика, це такі періодичні висипання, які швидко міняють форму і місце. Які ще хвороби можуть себе так проявляти? Хіба може бути так, щоб аналізи в усіх випадках не показували істину? Ви моя остання надія, я вже не знаю, куди більше іти і до кого. Допоможіть мені будь-ласка, прошу Вас!
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-12 23:26
Добрий вечір, Зоряна!

То не шланг, а ЕФГДС. Можливо лікар  має рацію. Сумніваєтеся, проконсультуйтесь з гастроэнтерологом :  чи є потреба в цьому обстеженні!?

Географічний язик - - - варіант норми!

На руці мозоль, як бачу по фото.

Даних за сифіліс - - - немає! 1000%.

Про лейкоцити в мазках писала !Почитайте статтю гінеколога Березовская Елена Влагалищные выделения и мазок в норме

У Вас щось сталось, стрес, тривога, порушення сну???
Зоряна 2020-03-13 06:38
Дякую Вам Аліна Вікторівна, за підтримку і розуміння. Я просто переживаю і накручую себе відносно сифілісу. Бачу всі ті аналізи, які пройшла одну хвилину вірю, а потім починаю сумніватися. Вчора прочитала вашу відповідь заспокоїлась, а до вечора знов думки. Зі сном в мене все добре, емоційно беру все до серця. Хочу Вам віддячити, але через сайт не получається, підкажіть, як це зробити, бо в усі скрутні моменти ви завжди були поруч. Скажіть чи треба мені таки, ще раз обстежуватися в шкірвендерматолога, чи заспокоїтись і забути про все. Дякую Вам моя рідна за все Чекаю відповіді відносно оплати.
Зоряна 2020-03-13 06:59
Аліна Вікторівна, ми получилось оплати двома платежами, нетурбуйтесь. Чекаю на вашу відповідь, відносно обстежень.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-13 15:08
Зоряна!

Щиро вам дякую!

Ніяких додаткових обстежень з приводу сифілісу не потрібно!

І до венеролога йти не потрібно!

Даних за сифіліс - - - немає!!!!!! Не хвилюйтесь! Не читайте про нього, видихніть і забудьте!

Якщо будуть питання пишіть обов'язково відповім!

Будьте здорові і всього найкращого!
Зоряна 2020-03-13 17:52
Дякую Вам Аліна Вікторівна! Навіщо мені чужий лікар, в мене тепер є свій і самий кращий-це Ви. Спробую все переглянути і може завдяки Вам і вашим порадам все стане краще. Раніше я уміла всіх підтримати, знайти вихід де неможна було знайти, а тепер сама зневірилась. Ви чуйна людина і дуже симпатизуєте мені. Читала ваші відповіді, вних вкладена душа і розуміння чужого болю. Я рада нашому спілкуванню. Скоро в мене прийом в гінеколога, по результатам Вам відпишусь. Щиро дякую за все, Ви найкращі!
Зоряна 2020-03-14 00:14
Аліна Вікторівна, здається в мене генітальний герпес. При огляді, так як в мене відчуття печіння, побачила на великих статевих губах в середині дрібненькі прищики і їх багато. Може саме тому в мене збільшені лімфовузли в пахвині та на шиї Пів року тому до появи лімфовузлів на шиї, все почалось ніби орз. Але не було температури, печіння в горлі і обкладений язик і на руці і підборідді посипав герпес, хоч ніколи такого в мене не було. І печіння в статевій сфері тоді також було. Може саме це дає гіркоту в роті? Що порадите робити? Все може бути викликане стресом і зниженим імунітетом. На прийом до гінеколога тільки у вівторок, як облегшити симптоми печіння.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-14 00:42
Зоряна!

Але герпес генітальний не може бути півроку! Це забагато. Герпес самостійно навіть проходить за 7-10 днів!

Чи це свіжі висипання?
Зоряна 2020-03-14 06:22
Свіжі висипання
Зоряна 2020-03-14 19:22
Ні, Аліна Вікторівна це не герпес. Після прийому гінеколога відпишусь.
Зоряна 2020-03-15 23:09
Подивіться фото цих розростань, може це щось прояснить.
Зоряна 2020-03-16 00:48
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-19 00:41
Добрий день, Зоряна!

Даних за кондиломи немає.

Скоріш за все це - - мікропапіломатоз вульви - - - варіант норми !!!

Даних за герпес - - немаэ!!!

Що каже ваш  гінеколог? Гінеколог робив тест з оцтовою кислотою?
Зоряна 2020-03-19 18:45
Добрий день Аліна Вікторівна! Була на прийомі в гінеколога, вона не робила тест оцтовою кислотою. Взяла мазки, вони добрі При печінці приписала абьюфен гель. Думаю моє печіння не пов'язано з гінекологією, бо зараз в мене печіння обличчя, губ. Записалась на прийом до інфекціоніста. Може вона знайде причину всього того, що відбувається. Знайшла ще один лімфовузол на шиї, в роті білі крупинки, як молочниця, на яснах якісь дрібненька червона висипка, яка мене не турбує, зараз ще горло болить. Може я маю якусь вірусну хронічну інфекцію? Ви моя розрадниця і помічниця, бо завдяки Вам перевірилася на усі страшні болячки. В аналізах печінкових Заг білорубін норма, трошки підвищений прямий, раніше заг. Був 32, а тепер 19. Я вдячна вам за все, Ви найкращі. Скажіть чи варто ще щось шукати в венерологічному напрямку, чи всіх тих обстежень досить? В вівторок в мене прийом, обов'язково відпишусь Вам. З повагою і щирою вдячністю до Вас. Зоряна.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-20 00:12
Зоряна!

Почитайте будь ласка про такі діагнози: вульводинія і глосодинія

Це як раз на рахунок печіння. На жаль не всі лікарі знають про це і пацієнти ходять здають безкінечні мазки, посіви, лікують молочницю, Стафілококк, ще щось химерне

А насправді, це - - - психосоматика, потрібна консультація психіатра і прийом антидепрессантів чи ін препаратів під його наглядом.

Мені здається вы втомились від пошуку неіснуючих болячок. Або можливо цим пошуком "закриваєте" якісь ін проблеми чи ситуації в житті.

Прислухайтесь і відвідайте компетентного психіатра. Якщо його патології немає, вам нічого не призначать.
Зоряна 2020-03-20 15:22
Дякую за пораду Аліна Вікторівна! Та на привеликий жаль, мені до жодного лікаря зараз не потрапити, карантин Прийом інфекціоніста відклали також. Я прислухаюсь до того, що ви сказали, бо були сильні емоційні переживання, стрес, ДТП і не тільки це. Всі гінекологічні проблеми розпочались, коли з'явилась перша кіста, перед тим був страшний діагноз про рак для людини, яку люблю понад усе в житті. Я вдячна Вам, Ви дуже хороша людина, дякую Вам щиро за все.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-20 23:39
Зоряна!

Добре!

Тоді, чекайте на закінчення карантину! І не панікуйте!

Багато в нашій голові! Якщо ми не можемо змінити ситуацію, треба міняти своє ставлення до неї!!!

Бережіть себе і Будьте здорові!

Дякую за теплі і позитивні слова!)
Зоряна 2020-03-30 02:29
Добрий вечір Аліна Вікторівна! Пройшло десять днів, як ми з Вами спілкувались. Мої справи змінились в гіршу сторону-кількість лімфовузлів зросла, збільшились крім шийних і потиличних ще надключичні, ліктьові, і в паху так, як були раніше. Ліктевий візуально є припухлість, яку видно зовні. Печіння статевих органів пройшло, аналіз мазків в нормі. Зявилось свербіння всього тіла, без висипань, коли торкнусь шкіри стає червона, яка довго не сходить, а потім зникає безслідно. Випадають вії, виділення в зовнішніх куточках, очі чухаються. Крім всіх тих симптомів є тільки ще розростання на статевих органах про які я вам раніше розповідала. Я спробувала їх сфотографувати. І ще пятна на нозі, які були раніше. Не знаю вже про що й думати. Може все-таки в мене сифіліс? Чому ж аналізи нічого не показали?
Зоряна 2020-03-30 02:30
Зоряна 2020-03-30 03:37
Аліна Вікторівна, що мені робити дальше я не знаю, але всі мої проблеми точно не від психологічних переживань. Я маю причину переживати, бо поряд мене мої рідні і може вони в небезпеці. Ситуація не з простих, щось я упустила, хоч стільки здала різних аналізів і невже ніхто не бачив справжню причину крім мене? Ви, як лікар з таким великим досвідом зустрічали подібну ситуацію, щоб був сифіліс, а аналізи мовчали? Чи все-таки антибіотик змазав справжню картину? Я так сподіваюсь на те, що Ви допоможете мені розібратися з цим дурдомом, який триває 8місяців.
Зоряна 2020-03-30 19:50
Моя дорога Аліна Вікторівна! Ситуація зовсім невтішна. Лімфовузли ниють скрізь, на шиї, потиличні, надключичні, пахвині, відчуваю під лопатками, збільшились в ямці де щитовидка. Вони не великі, а ліктьові стали припухлі, болючі, великі. Завтра записалась на УЗД лімфовузлів. Скажіть моя розраднице, чи можуть так масово збільшуватись лімфовузли при сифілісі, чи все-таки це щось інше? Чекаю від Вас відповіді.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-31 01:03
Вітаю, Зоряна!

1 правильно - - - зробіть узд л/в і зак з формулою і тромбоцитами!!!

2 це не сифіліс!

3 якщо лікар узд напише в заключенні лімфаденопатія нез'ясована, відвідайте хірурга, інфекціоніста, гематолога.

4 В складних випадках роблять пункцію ЛВ для уточнення нарахунок їх збільшення.

5 якщо на геніталіях - - кондиломи, їх без проблем можна видалити рідким азотом чи електрокоагуляцією.

6. На нозі може бути - - контактний дерматит, чи ексфоліативний кератоліз
Зоряна 2020-03-31 15:02
Добрий день Аліна Вікторівна! Здала сьогодні аналіз крові розгорнутий, на вірус Енштейн Барр. Зробили УЗД лімфовузлів, збільшені шийні 8мм-5мм, потиличні, пахові, каже що надключичні не бачить, хоч руками я їх відчуваю. А ліктьові сказала, що це не лімфовузли, сказала показати хірургу. Звернулась до хірурга при огляді сказав, що це такі запалені лімфовузли і там де я їх відчуваю все також лімфовузли. Направив в онко. Завтра поїду на прийом. Збільшились лімфовузли, стало гірчити в роті постійно, мабуть в цьому є якиїсь зв'язок, може інфекція яка є в вузлах викликає запалення жовчного? Все переживаю, може я все-таки, щось упустила. Незнаю чому, але думаю тільки знов за той сифіліс. Чи зустрічали в своїй практиці, щоб аналіз був негативний через прийом антибіотика? І чи якось відображається хвороба в Заг аналізі крові, чи будуть збільшені лімфоцити,?
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-03-31 18:04
Ні, не зустрічала.

Якщо сифіліс є, то є в аналізах!

Відпишетесь після прийому онколога.

Не хвилюйтесь!
Зоряна 2020-04-01 01:03
Дякую за те, що Ви поруч завжди у важку хвилину. Незнаю, що чекає мене попереду і ще у такий час. Хочу вірити у те, що все буде добре! Аліна Вікторівна, лякає те, що вже вісім місяців обстежень, купа аналізів, а причини ще немає. В мене особливий імунітет, ніколи не реагує на хворобу- температурою. Зараз відчуваю пекучий, пульсуючий біль в руках, все напухло і болить, а температури немає. Я боюсь тільки одного, щоб мої рідні були в безпеці, якщо я чимось заразним хворію. В мене майже дорослий син і останнім часом я все придивляюся чи немає і в нього від мене чогось такого. В мене вже мабуть якась фобія зтим сифілісом! Я вірю вам коли читаю, а проходить час і знову думаю, а може аналізи не добрі і все-таки, я хвора. Завтра буде важкий день, думаю що мені призначать антибіотик, бо біль весь час сильніша. Скажіть чи варто брати в онко з собою всі обстеження, які я пройшла і на сифіліс також. Її
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-01 01:14
Так, обов'язково!
Зоряна 2020-04-01 10:35
Добрий ранок Аліна Вікторівна! Була на прийомі в онко, оглянув хірург мене, сказав, що це не онко. Не дивився аналізи, сказав, що антибіотик не треба. Всі бояться, прийом бігом і на вихід. Сказав чекати закінчення карантину, а тоді будемо розбиратися. До гематолога не потрапити, закрили всі на карантині, бо померло два лікарі від короновірусу. Ситуація невтішна, чекатиму аналізів, які здала, а дальше буде видно, що робити. Втомилась я вже і морально і фізично.
Зоряна 2020-04-01 18:21
Аліна Вікторівна здала є ще сьогодні аналіз на сифіліс діферент, щоб остаточно заспокоїтись з своїми припущеннями. Недає мені це спокою і що хоч роби з цим. В якому терміні при даній хворобі збільшується лімфатична система? Якщо аналіз буде позитивний, як довго потрібно лікуватися? І чи є такі антибіотики, щоб колоти 1-2 рази в тиждень? Чи потрібно проходити лікування моїм рідним?
Зоряна 2020-04-01 21:46
Аліна Вікторівна скину фото сина подивіться, що це на шкірі. Були на прийомі в шкірдерматолога приписав левоміцетин на спирту протирали сталоткраще, але не на довго. Висипання є і на спині. Знаєте, як я, переживаю! Порадьте, що робити.
Зоряна 2020-04-01 21:48
Зоряна 2020-04-01 21:50
Ще таке фото
Зоряна 2020-04-01 21:51
Ще фото
Зоряна 2020-04-01 21:53
Забула сказати що маємо вітіліго.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-02 01:49
Добре!

Відпишетесь по результатам! Тоді відповім на питання

Бо впевнена що результати будуть негативні!

У сина вугрева хвороба акне

Левоміцетин спирт дуже слабеньке лікування (

Воно його турбує? Скільки років йому? Буде лікуватися?

Зоряна 2020-04-02 06:10
Аліна Вікторівна, сину 15років. Висип не турбує, часто особливо на мочках вух виступають такі прищі, які візуально не видно, але відчутно під руками, вони не утворюють верхівку, просто гулька, яка при пальпації болить. Такі висипання довгий час не проходять, потім зменшуються в розмірах, і зчасом проходять. Якщо можна, щоб ви назначили лікування, була б Вам дуже вдячна.
Зоряна 2020-04-02 14:01
Сьогодні отримала аналіз крові, знову лімфоцити високі, а зараз ще моноцити, знижені нейтрофіли. Інших аналізів поки немає, очікую завтра.
Зоряна 2020-04-02 14:01
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-03 00:35
Гель для очищення шкіри ефаклар по інструкції до 6 міс

Гель деріва С на проблемні зони тоненьким шаром ввечері до 3 міс

На початку лікування може бути невелике загострення

Відпишетесь по сину через 1 міс

Напередодні ви не хворіли грві?
Зоряна 2020-04-03 01:22
Доброго здоров'я Аліна Вікторівна! Дякую Вам за призначене лікування, за вашу велику та безмежну терплячість, за доброту і розуміння, за те, що ніколи незалишаєтесь осторонь від чужих переживань. Велике спасибі. Куплю все для сина, що ви призначили, бачу дані препарати є в аптеках, якщо не буде в нас, то замовлю через інтернет. Відносно грві, боліло горло декілька днів, без температури, але лімфовузли були вже і тоді, більше стало через тиждень. Відчуття і зараз є такі ніби сушить в горлі, вранці після сну, чомусь закладає ніс з однієї сторони, але через трохи все проходить. Та такі показники тривають з вересня, завжди скачки лімфоцитів, коли перший раз виявила лімфовузол на шиї, пропивши за призначенням антибіотик, вони знизились, а лімфовузол залишився. Тільки тоді моноцити були норма. Скажіть, а дані зміни в крові схожі на вірусне захворювання чи бактеріальне? Здала кров на плр Енштейн Барр. Завтра повинен бути результат по ньому і діферент. Переживаю дуже-дуже, для мене час ніби зупинився, в очікуванні. Хоч там не було найгіршого.
Зоряна 2020-04-03 01:47
Я такого ще не бачила, щоб кругом були лімфовузли, я їх відчуваю, вони катаються, як шаріки. Тільки ліктьовий великий і там припухлість. По результату аналізу крові так, як я розумію іде запальний процес, який потребує лікування і лімфовузли на щось реагують, тільки на що? В вашій практиці Ви зустрічали, щоб так відбувалось при венерологічних захворюваннях? Ну незнаю чому такі думки в мене, але саме про це і думаю, бо розпочалось все з тих папілом на статевих органах. І як би я нікуди не зверталась, необстежувалась! Я стільки лікарів обійшла, що незнаю, що сказати. В Лора була,2гастроентерологів,3шкірвендерматол огів, окуліста, хірурга, ендокринолога, в 3 гінекологів, онкохірурга, невропатолога сімейного лікаря. Стільки коштів потрачено, що страшно стає, а діагнозу досі немає. Хіба можна від усього цього не переживати?
Зоряна 2020-04-03 14:36
Добрий день Аліна Вікторівна! Готовий результат тільки плр Енштейн Барр, він нічого не виявив. Діферент пообіцяли на завтра, лабораторії працюють в скороченому режимі, тому затримка з аналізами. Поки, що нічого не проясниться, треба чекати до завтра.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-04 01:19
Зоряна!

Ви робили рентгенографію огк в 2 проекціях?
Зоряна 2020-04-04 06:14
Рентген легенів робила рік тому, все було добре. В січні робила ехо серця все добре. Думаю, що аналіз розставить всі точки над і, якщо нічого не буде виявлено мені прийдеться шукати гематолога, хоча зараз це буде не реально. Аліна Вікторівна, дякую, що допомагаєте мені знайти причину моєї хвороби!
Зоряна 2020-04-04 08:52
Допоможіть все підтвердилось! Я була права, яка це стадія? Що робити? І в сина той висип це теж саме?
Зоряна 2020-04-04 10:12
Ні показники менше, як 2то нічого немає і ви були праві Аліна Вікторівна! В ті паніці я нічого не розібрала.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-05 01:12
Зоряна!

Сифілісу немає і ніколи не було!!!

Зробіть рентгенографію огк в 2 проекціях, при можливості .

Так, відвідайте гематолога!

Не хвилюйтесь!!!!!
Зоряна 2020-04-07 20:18
Дякую Аліна Вікторівна! Хочу порадитись з Вами. Після довгих роздумів, прийшла ось до чого, що потрібно обстежити партнера на дану хворобу і заспокоїтись. Коли в мене виникли проблеми наші стосунки сексуальні призупинилися, ми в усьому відверті тому дану проблему я озвучила, він погодився Почала придивлятись до зовнішніх проявів і от що знайшла, шолошаві пятна на долонях, на голові два вузлика, які довгий час присутні, один вже зник. Час від часу утворюються пятна на тілі, червоні без дискомфорту. Може я дурна вже з тим всім, але я хочу бути впевнена, що це не так. Мій теперішній стан трошки змінився, хірург приписав антибіотик доксициклін вдозі200мг. І от що почало відбуватися, почалась висипка тільки на одній руці, прищики на обличчі, які через два дні зникли, зменшились лімфовузли, але не всі. Знаю, що вже набридла своїми домислами, але знаю, що Ви розуміюча і все сприймите та допоможете. Хай нарешті все стане на місця і якщо все неправда, я заспокоюсь і забуду про цей діагноз. Я виснажена хворобою і переживаннями за своїх рідних. Моя дорога і чуйна Аліна Вікторівна, Ви моя єдина підтримка і за Вас тримаюсь, як за останню надію.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-08 00:54
Вітаю, Зоряна!

Добре! Хай зробить ІФА сумарні антитіла до сифілісу.
Зоряна 2020-04-08 01:14
Аліна Вікторівна, а якщо не брати до уваги мої аналізи, а тільки прояви, то на яку стадію це схоже? Розумієте ситуація зовсім не проста, мій партнер не є моїм чоловіком, він старший за мене на багато років. Так вийшло, що покохала людину по над усе в житті. Коли зав'язалися стосунки три роки тому, всі інтимні стосунки з чоловіком припинились, хоч ми і живемо разом. Незнаю, як мені буде все пояснити Переживаю за сина, бо той висип що ви бачили мене тривожить, є також лімфовузол на шиї, в крові лімфоцити, в чоловіка також напробувала на шиї лімфовузол. Чи можливий побутовий шлях передачі в даній ситуації. Знаю, що це все не правильно, але по-іншому вже нічого не буде. Якщо все-таки підтвердиться аналіз, чи можна буде їх провокувати з мінімальною кількість уколів? Скільки найменше може бути?
Зоряна 2020-04-08 01:50
Я все думаю, якщо наші стосунки тривають три роки, може в мене це давно і тому аналізи нічого не показують? Чи таке не можливо. Хоч ті папіломи з'явились в серпні, а лімфовузол на шиї я знайшла в вересні, до того рік лікували фолікулярні кісти, які з'являлись кожен раз з іншої сторони. Тому не розумію чому три шкірвендерматологи, так нічого не побачили? Коли з'явилась папілома на шийці матки в мене був ще старий гінеколог і тоді мені робили тест з оцтовою кислотою, йодом і було видно на екрані що це папілома, так сказала лікар. Може все-таки це впл, а сифіліс спровокував їхній ріст. В грудні на голові з'явився ніби продовгуватий горбочок, шкірвендерматолога сказав атерома, але зараз коли стала приймати антибіотик, вона стала мякша. І до окуліста я ходила з приводу випадання вій, сказала алергія, а в інтернеті я побачила фото де капіляри при сифілісі мають вигляд спіральну і в себе я таке набачила. Я так хочу помилитися в своїх припущеннях! І те зудіння тіла, яке було і той географічний язик(нагадував мені скошений луг), і всі лікарі бачили і ніхто не сказав, що це сифілс. От Ви все прочитаєте, як вважаєте таке можливо. Морально я вбита, бо якщо все правда, то втрачено стільки часу. Як мені все це припіднести вдома?
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-09 01:10
Зоряна!

Ви надумуєте купу всього! . У сина - звичайні підліткові вугрі.

У вас сифілісу - - - - нема ні по аналізам, ні по симптомам!!!!!!!
Зоряна 2020-04-09 06:21
Аліна Вікторівна хочу, щоб Ваші слова були почуті. Сьогодні має бути іфа, а в понеділок вестерн блот. Відпишусь тільки буде результат.
Зоряна 2020-04-09 23:41
Я була права Аліна Вікторівна! Все таки я хвора. Подивіться на результат обстеження. Скажіть що він означає. Як довго ця хвороба в партнера. Які обстеження пройти сину і чоловіку? Чому в мене нічого не показало
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-09 23:50
Зоряна!

Не виявлено, а - - - пограничний (=сумнівний) результат тільки по Ig G !

А загалом сумарні антитіла - - - - не виявлено!!!!

Тому однозначно це -  не його діагноз!

Якщо сумніваєтеся, хай перездасть в ін лабораторії

Зоряна 2020-04-10 00:25
Аліна Вікторівна! Тобто це не сифіліс? І в мене нічого не виявлено, але і сумнівного не було. Який ще аналіз здати партнеру, щоб спростувати чи підтвердити дану хворобу. Це якась маячня куди не подамся, знову нові аналізи і невизначеність. Порадьте що робити?
Зоряна 2020-04-10 14:16
Дорога Аліна Вікторівна, вибачте за те що надокучаю, але хочу ще запитати вас А якщо в мене віл, і на фоні цієї хвороби всі аналізи не гативні? Я проходила експрес тест на віл січні, він був не гативний.
Зоряна 2020-04-10 21:39
Я в такій депресії, що незнаю, як пережити це все. Звернулась за допомогою до швд лікарка, сказала що по аналізу партнера, видно що або він був пролікований і мовчить, або в нього прихована форма і вже давно. Порадила сину і чоловіку пройти аналіз на сифіліс. Мені на віл, бо стверджує що саме ця хвороба, може робити неправдивими аналіз на сифіліс Я просто в шоці від почутого. Завтра всі ми будемо здавати аналізи. Партнеру порадила перездати через два тижні на сифіліс та пройти віл. Я проходила аналіз віл в січні і все було добре. Я вже нічого не розумію, мені жити не хочеться. Я розповіла чоловіку про підозри, але не все, лікарка сказала, якщо вних буде виявлено, вона допоможе прикрити де я взяла. Життя зупинилось. Людина яку я кохала не відмовляється від мене, він допомагає мені, бо відчуває провину, хоч він ніколи не знав про свою хворобу Я вірю йому. Аліна Вікторівна, скажіть чи може все це бути правдою? Боюсь за сина найбільше! Мені здається, що краще померти самій ніж щоб вони такий сором за мене мали. В партнера є дружина і внеї також є симптоми, тільки я не думала, що це сифіліс В неї також збільшений лімфовузол ліктевий, а може ще якісь. Як всю ту ситуацію розв'язати, незнаю. Порадьте мені, що робити.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-11 02:02
Зоряна!

Що там бачив лікар мені не зрозуміло!!! Що бачу я читайте вище, в першу чергу має здати аналіз ваш партнер, і бажано в ін або кількох лабораторіях!

У мене були пацієнти яким лабораторія дуже відома видала хибнопозитивні результати! Люди були на межі розлучення. В ін 2 лабораторіях аналізи негативні!
Зоряна 2020-04-11 13:33
Які саме здати партнеру аналізи, щоб спростувати, або підтвердити дану хворобу?
Зоряна 2020-04-11 21:44
Сьогодні пройшла аналіз на віл він негативний, здала ще раз антитіла сумарні, кардіоліпін сумарні антитіла. Чоловік з сином здали теж саме і імуноблот. Тепер треба чекати результату.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-12 01:02
Партнеру ІФА сумарні антитіла, МРП, Рпга чи Ріф.

Відпишетесь по аналізам!

Зоряна, Не хвилюйтесь!!!!!
Зоряна 2020-04-12 11:34
Дякую Аліна Вікторівна за підтримку і допомогу! Якщо в чоловіка і сина підтвердиться, значить я хвора і побутовий шлях передачі існує! Чи достатньо тих пройдених ними аналізів для того, щоб якщо вони будуть позитивні назначити лікування? Чи це ще не все? Здали імуноблот ig G, сумарні антитіла, кардіоліпін сумарні антитіла. В мене зараз такий важкий період в житті. Я отримала такий урок, що тепер десятому заклажу, що нікому довіряти не можна. Зараз мені найголовніше, щоб мій син і чоловік уникнули того про, що мої підозри. За все життя мала тільки два статеві партнери, то і думати немає про, що. З чоловіком статеве життя відсутнє три роки. Все вказує що проблема в статевому партнері. Я свої підозри йому озвучила ще 4 місяці тому, та він не хотів про це чути. Я здала той вестерн блот він не гативний і я тоді сказала йому, що в мене виявили і треба перевірити його. Він здав і бачите що втому аналізі. Я впевнена, що він сам не знав, але і впевнена в тому, що він хворий і вже дуже давно. Коли почала шукати зв'язок між своїми проявами і його випливло, що схоже на сифіліс. Повірте мені, що я адекватно все розцінюю. Як би це було не так, його аналіз не показав саме те про, що я догадувалась. Незрозуміло тільки з моїми обстеженнями, схильна до того, що антибіотики змазали справжню картину.
Зоряна 2020-04-12 15:13
Як спеціаліст в даній галузі скажіть тільки, як довго потрібно лікуватися при другій, третій стадії хвороби. Чи існує лікування щоб менша кількість уколів була для сина, якщо підтвердиться.
Зоряна 2020-04-12 18:05
Аліна Вікторівна, а якщо припустити, що я заразилася ще три роки тому, то чи можливо що тоді аналізи не показують дану хворобу?
Зоряна 2020-04-12 21:32
Подивіться яка висипка з'явилась сьогодні.
Зоряна 2020-04-12 21:32
Зоряна 2020-04-12 22:43
Вітаю Вас з Вербною неділею Аліна Вікторівна. Я так втомилась, одному Богу відомо, що я відчуваю. Життя втратило барви, воно стало чорне і як знову, налагодити все незнаю. Очікую результатів, ніби вироку. Якщо в моїх аналізах знову нічого не буде, а в чоловіка і сина (не дай Бог) виявиться, чи призначать мені лікування?
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-13 00:30
Навзаєм!!!!!!

По висипці - - - алергічна реакція

Таб. цетрин - 1 Таб ввечері 5-7дн

Мазь гіоксизон - - 2 рази на добу 10 дн

Зоряна!

Мова про лікування може йти тількі після результатів аналізів.

Наразі я сумніваюся, що результати у чоловіка, а тим паче у сина - будуть позитивні.

У вас сифілісу - - - немає і ніколи не було.
Зоряна 2020-04-13 00:55
Дай би Бог, щоб так і було. Дякую що Ви моя підтримка у такі важкі часи для мене. За весь цей період Ви для мене стали, такі близькі і рідні. Хай Ваші слова справдяться і я буду найщасливіша людина на світі. Повірте, що морально це важко все усвідомити. Мабуть я сама надокучлива Ваша пацієнтка, але не дивлячись на це Ви людина з великим серцем. Я вдячна Вам за Всі поради і підтримки, бо на них я чекаю з нетерпінням. Відпишу тільки з'являться результати.
Зоряна 2020-04-15 17:50
Зоряна 2020-04-15 17:52
Ще один аналіз
Зоряна 2020-04-15 17:52
Останній результат
Зоряна 2020-04-15 18:09
Добрий день Аліна Вікторівна! Ви були праві результати всі негативні. Вибачте, що сумнівалась, але сумніви були не в ваших порадах, я все думала, що результати зроблені не добре. А що робити з партнером? Перездамо в панакеї вестерн блот. Він хворіє на подагру, ця хронічна хвороба може впливати на даний аналіз? Знаєте, коли побачила його результат то, така була паніка. Ви, як лікар не повязуєте даний аналіз з лікованим сифілісом, або прихованим? Я так розумію, що вестерн блот і імуноблот, це такі аналізи на які не впливає прийом антибіотика? Я вдячна Вам за підтримку та професійні поради. Ви профі в своїй сфері. В моїх рідних все добре, вони ж не приймали антибіотик, та й мої сім аналізів, щось би таки показали. Ви моя підтримка у важкі моменти, я дякую Богу за Вас, за наше знайомство. Дочекаюсь Ваших рекомендацій, що робити з партнером. А якщо аналіз підтвердиться, що буде зміною?
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-18 00:57
Добрий день, Зоряна!

Партнеру я написала вище які можна здати тести.

Так і сама хвороба подагра і прийом ліків можуть давати хибнопозитивні результати

Але у нього негативний результат!

Зоряна 2020-04-19 20:06
Христос Воскрес! Вітаю Вас з світлим Воскресінням Господнім! Аліна Вікторівна хай Матінка Божа дарує радість, здоров'я, мир, достаток Вам та Вашій родині. З святом!
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-04-19 23:27
Воістину воскрес! Дякую, Зоряна!
Навзаєм! Вам щиро бажаю усіх Божих благодатей!!!!!!!
Зоряна 2020-05-04 23:46
Добрий вечір дорога Аліна Вікторівна! Знайшли причину моєї хвороби-вірус герпес 6. Все від прийому кок, знизився імунітет. Довго я страждала, поки випадково не потрапила до дуже грамотного інфекціониста. І те печіння статевих було від нього, я Вам казала, що бачу маленькі пупиришки, такі самі зараз є на деснах. Думаю що тепер все стане на своє місце. Ви дуже хороший лікар, весь цей час були моєю єдиною підтримкою, я вдячна Вам за все. Сину також краще від призначених ліків, які ви приписали. Скину завтра Вам фото Ніколи не думала, що герпес настільки підступний. А ще стреси також добавили свою справу. Вдячна Богу за таких людей, як Ви. Хай всі Ваші добрі справи повернуться до Вас з вторицею.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-05-05 00:20
Добрий день, Зоряна!

Не хочу вас розчаровувати, але ВПГ 6 тут не при чому!

Цей вірус проявляє себе зовсім по іншому.