Допожіть мені

Спрашивает: Зоряна
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Хронические заболевания: Фолікулярні кісти
Здравствуйте, допоможіть розібратися, що зімною. В серпні з'явилися папіломи на вході в піхву Гінеколог назначив аналіз на папіломовірусну інфекцію ігерпес Аналіз негативний. Мазки внормі. Через місяць з'явилась кіста. Стала себе погано почувати, в роті бушувала молочниця. Намацалатна шиї лімфовузол, здала аналіз крові, збільшені лімфоцити58. Хірург прописав антибіотик. Лімфоцити стали нормою, а лімфовузол залишився. Молочниця перетворилася в муку, пекло губи, шкіру на обличчі, з'явився географічний язик. Зявились папіломи на язиці Почали турбувати очі, сирні виділення в куточках. Збільшились потиличні лімфовузли. Звернулась на консультацію до шкірвенеролога, сказав знижений імунітет. Сама здала знов аналіз крові підвищенні лімфоцити, знижені моноцити, здала експрес тест на сифіліс негативний. Підкажіть, будь-ласка що мені робити дальше, бо себе дуже погано почуваю
Категория: Венеролог
Добавлен: 17 января 2020 года

7 ответов

Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-01-18 00:08
Добрий день, Зоряна!

Статевий партнер постійний?

У нього немає скарг?

Вы обстежувалися на ВІЛ, гепатит С?
Зоряна 2020-01-18 01:01
Партнер постійний 3 роки. Скарг немає, але є червоні великі плями на шкірі рук, які не викликають дискомфорту, папіломи на повіках. Скажіть чи міг експрес тест бути помилковим. Які аналізи мені потрібно здати, щоб прояснити ситуацію. Дякую вам за вашу відповідь.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-01-19 01:07
Ні, не міг, але й підозри на сифіліс немає!

Зробіть Тест на ВІЛ і гепатит С!
Зоряна 2020-01-19 07:06
Дякую за Вам за допомогу! Обов'язково все здам. Може і в мене проблеми з печінкою, тому що зараз мучить сильна гіркота в роті, тошнота і коли наступає приступ тошноти тоді мені дуже недобре, аж трусить. Я Вам щиро дякую. Все виясню і вам напишу.
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-01-20 10:38
Добре, тоді ще зробіть :узд очп і БАК.
Направлення можете взяти у вашого сімейного лікаря!
Зоряна 2020-01-25 15:25
Здала аналіз на гепатит с, віл вони негативні. При огляді гінеколога знайшли поліп Провели гістероскопію, а папіломи не видалили, хоч лікар сказала що після операції видалила, а вони на місці. Пісоя операції взяли аналіз на сифіліс знов негативний. Зак гемоглубіе160, лімфоцити46, в сечі солі оксолати багато. Узд печінки норма. Змінені печінкові проби білірубін заг38 за рахунок невільного, всі інші показники внормі. Консультація гастроентеролога, призначила урсохл, мотиліум, маалокс на 14днів, передати аналіз. Мене виписали додому, чекаю гістологію. Приймаю амоксил після втручання, мучить гіркота. Скажіть, що відбувається і про що думати, як поводити себе дальше Дякую
Бакалец Алина Викторовна
венеролог 2020-01-28 01:28
Зоряна!

Достатньо видалити папіломи на статевих органах і все.

Лікування специфічного папіломавірусу немає.

А те що часто призначають лікарі не має доведенної ефективності! Фуфломіцини.

ПЛР на хронічні урогенітальні інфекції - все негативно?