Аналіз крові дитини

Спрашивает: Віра
Пол: Мужской
Возраст: 1 рік 8місяців
Доброго дня! Дитині 1рік 8місяців. Педіатр відмітив блідість і запідозрив анемію. Здали аналізи. Результат: гранулоцити (аналізатор) 25,3; лімфоцити (аналізатор) 64,5; середні клітини (аналізатор) 10,2; еозинофіли (мікроскопічно) 11; моноцити(мікроскопічно) 5, лімфоцити (мікроскопічно) 63; сегментоядерні нейтрофіли (мікроск.) 20; паличкоядерні нейтрофіли(мікроск) 1; сер. Об'єм тромбоцитів 8,4; еритроцити 4,71; гемоглобін 99; гранулоцити абсол. Знач(аналізатор) 2,62; середні клітини абсол. Знач. (аналізатор) 1,05; лімфоцити абсол. Знач(аналізатор) 6,67; середня концентрація гемоглобіну в еритроцитах 303; сер. Вміст гемоглобіну в еритроцитах 21; тромбоцити 317; гематокрит 32,7; ширина розподілу еритроцитів 13; середній об'єм еритроцитів 69,3; лейкоцити 10,34. Допоможіть розібратись в аналізі. Дуже лякає розбіжність з нормами. За 2 год. Перед аналізом дитина поснідала кашею. При самому заборі дуже плакала. Чи могло це вплинути на результат? В загальному дитина активна і інших скарг на немає. Дякую.
Категория: Гематолог
Добавлен: 11 мая 2017 года

2 ответа

Соболев Александр Борисович
гематолог 2017-05-11 16:54
Здравствуйте.
Вам нужно пролечить ребенка каплями мальтофер в течение 1,5 месяцев согласно инструкции. Кроме того, учитывая эозинофилию, обследовать ребенка на гельминтов. При выявлении- пролечить. После этого сдать анализ крови, но не на гематологическом анализаторе, а с ручным подсчетом врачом-лаборантом.
Всего доброго.
Платная консультация
Віра 2017-05-12 00:16
Дуже дякую!