Хрипи в легенях

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Місяць тому мала бронхіт. Пару днів назад почула як кашельну хрипи в грудях, посередині. Як такого кашлю то немає. Ці хрипи не можу відкашляти. Пішла до терепевта, прослухала казала хрипів немає, є невеличке посвистування. На рентген не направяла. Але я пішла сама зробила. Написали такий висновок: Легені без вогн-інф тіней. Корені структурні, ущільнені. Синуси вільні. Серце і аорта -вікова норма. Що означає моє заключення? Корені ущільнені це погано? Дкую за відповідь.
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 2 февраля 2018 года

14 ответов

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-02-02 16:30
Доброго дня, Мария!
Уплотнение корней не обозначает патологии, чаще всего такое бывает при бронхите. Стоит пить не менее 1.5 литров лучше щелочной воды типа лужанская или поляна квасова 3-4 дня. Стоит добавить для улучшения дренажа Бронхипрет по 2 т 3 раза 5-7 дней.
Ірина 2018-02-02 16:36
Щиро дякую. Мені призначила серрата, і амброксол. Це відміняти чи теж пити?
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-02-02 17:48
Стоит допить назначенные препараты. Бронхипрет стоит добавить сейчас.
Ірина 2018-02-03 12:11
А скажіть ще будь ласка я в інтернеті прочитала що кашель це симптом лімфоми в легенях, чи знімок показав би зміни?
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-02-03 16:45
Кашель - симптом более 400 заболеваний. Давйте исключим все и заодно разорим Вас на обследованиях.
Ірина 2018-02-03 17:15
Так ви праві. А взагалі рентген показав би таке як опухоль чи лімфому?
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-02-03 18:31
Для этого и нужен врач- выслушать, осмотреть, оценить данные дополнительных исследований и определить возможные риски. Если бы просто рентген всю информацию давал, зачем было бы необходима компютерная томография?
Успокаивать Вас не хочу, обнадеживать не буду. Стоит опираться на конкретные факты.
Стоит пройти лечение и через неделю оценить ээффективность.
Ірина 2018-02-16 14:31
Доброго дня. Я лікарства пропила, але змін немає. Така ситуація, кашлю немає зовсім, але я коли спеціально кашельну сильно то чую ці хрипи. Тобто я можу не кашляти і незнати що вони там є) Аналіз крові в нормі, спирометрія теж. Що ще можна поприймати, може антибіотик?
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-02-16 18:48
Показания для назначения аниибиотиков:
  1. Гнойная мокрота
  2. Наличие температурывыше 38
  3. Наличие признаков воспалительной инфильтрации на снимке или КТ.
  4. ЕСЛИ Вы найдете что-то из вышеизложенного стоит обратиться к живому врачу.
Ірина 2018-02-16 18:54
З вище перечисленого нічого немає. І нічого не турбує. Просто я сама не даю собі спокою і час від часу кашляю щоб переконатися чи є хрип.
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-02-16 22:19
Пожалуйста, здоровья Вам.
Ірина 2018-02-21 13:45
Ходила я сьогодні ще до пульмонолога. Вона прослухала і сказала що нічого не чує. Знімок каже добрий, є якісь пертифікати(якщо не помиляюся) але казала це старі. Сказала для чого я сама кашляю, якщо кашлю немає. А я незнаю для чого, щоб просто перевірити чи є той хрип.
Ірина 2018-02-21 11:20
Доброго дня. Була у декількох лікарів, один каже нічого такого не баче, інший бронхіт. Кашлю як не було так і немає. А ці хрипи є дальше, при диханні їх не чути, тільки якщо сильно кашельну. Вже незнаю що робити, пропила все що лікар сказав, навіть антибіотик. Що ще можна робити? Чи забути про це, можливо загубиться? В мене ще з носом проблема, викревлена носова перегордка, в результаті перфорація і постійно з носа стікає по задній стінці.
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-02-21 23:14
Любое лечение может давать побочные эффекты. Стоит это учитывать, особенно если симптомы не мешают обычной жизни.