ВІдрижка повітрям

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Атрофічний риніт, перфорація носової перегородки
Здравствуйте, вже третій день мучить відрижка повітрям. Вона є і зранку на голодний шлунок, і після пиття і їжі. Більше нічого не турбує. Стул регулярний. Відрижка без запаху і смаку. Таке вже в мене було 2 р тому. Зробила гастороскопію, сказали гастрит, і відрижка пройшла. Тепер така ж ситуація. В неті пише що відрижка є першим симптомом онкології шлунка. Дуже чекаю на вашу відповідь.
Категория: Онколог
Добавлен: 15 октября 2017 года

7 ответов

Ли Алексей Александрович
онколог 2017-10-17 08:52
Здравствуйте! Виходить, що у всіх людей, у кого є відрижка є рак шлунка або стравоходу. Оригінально! Нічого подібного ні разу не чув. Не читайте дурниці в інтернеті. Сходіть до гастроентеролога ще раз і нехай повторить контроль за ФГДС і візьме біопсію на H. Pylori (бактерія), яка живе в шлунку. Можете самостійно купити в аптеці "Гавіскон" або "Фосфалюгель" - по 1 пакетику 3 рази на добу після їжі + "Омепразол" 40 мг - по 1 таблетці 2 рази на добу за 30 хвилин до їди. Всі приймайте протягом 3-х тижнів. Виключіть з раціону: кава, холодні напої, газ. Напої, гостру, смажену, борошняну і китайську їжу. Все у вас буде добре!
Платная консультация
Ірина 2017-11-01 13:31
Доброго дня, В мене така ситуація. Є перфорація носової перегородки. І в інтернеті прочитала про серединну гранульому носа. Що розрушає перегородку, кість, мягке небо. Дуже переживаю. Перфорацію замітила 7 міс тому, змін нема, ніби не збільшується. Хіба ніс сушить і корки. До того ніс кровив років 5-6. Аналізи в нормі, робила на початку літа. Постійно здирала ці корки, кожний день там дерла. Думаю тому так сталося. Підскажіть щось? Гранульома так довго б не проявлялася.? Перфорація це симптом гранульоми?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-11-02 02:33
Доброго дня!
Підскажіть щось? - проблема вся в тому, що ви самі поставили собі такий діагноз, без відвідування лікаря і проведення спеціальних діагностичних заходів. Начиталися інтернету, навіть не спромігшись розібратися в проблемі. Так робити не можна. Сходити по-нормальному до ЛОР-лікаря і нехай він направить вас на рентген нома і пазух + проведе назоскопію для підтвердження перфорації і гранульоми.
Гранульома так довго б не проявлялася? - я вообще не думаю, что у вас есть перфорация и тем более гранулема. Врач подтвердит или опровергнит перфорация, да и гранулему в том числе.
Перфорація це симптом гранульоми? - не будете чарувати і не читайте дурниці в інтернета. Будь у вас перфорація носової перегородки, у вас були б сильні постійні болі в носі і постійно б відокремлювалася слиз із кров'ю.
Платная консультация
Ірина 2017-11-02 09:31
Річ в тім що перфорація в мене в передньому відділі і я її бачу.0,5=0,7 мм. Рентген носа робила все нормально. Ви ділення з кровю буди 5-6 р. Засихали корки а я їх здирала. 7 місяців тому замітила перфораціб, бо свист почула.
Лікар сказав ставити мазі і бризкати солевим розчином. Почала берегти ніс і кровяних корок більше немає. Нічого страшного не говорив. Казав якщо буде збільшуватися, може потрібна буде пластика. А це я вже сама читала що перфорація може бути симптомом вегенера чи гранульоми. Тому й переживаю(
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-11-04 09:48
За рентгену повинні були цю перфорацію теж побачити, так як цей же дірка в носовій перегородці. Думаю, що ви прочитали щось не те, так як по рентгену, лікар так само запідозрив щось недобре. Не думаю, що у вас є якась нібуьдт гранульома, а вже тим більше рак.
Платная консультация
Ірина 2017-11-04 13:25
Незнаю чому її не рентгені не видно, може тому що вона на хрязі в передньому відділі. Лікар теж каже що вона через те що перетинка крива. Дякую Вам за відповідь.
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-11-05 11:45
Неважливо яке розташування перфорації, її має бути добре видно на рентгені. У будь-якому випадку гранульоми у вас немає. Якщо не вірите, то нехай лікар ще раз проведе вам повне обстеження носа. А так же нехай візьме мазки з носа на посів.