Біль у лівій руці
Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 53 года
Хронические заболевания: Гастирит, стенокардія
Здравствуйте, у моєї мами болить ліва рука від плеча до ліктя. Сходили до сімейного лікаря, призначили Диклобер, вітаксон, німід. Зразу полегшення було, а зараз біль той самий. Болить особливо зранку після ночі, не може втягнутий. Набирала різними настоянки ефект-нуль. 3місяці назад вона впала на цю руку, може причина в цьому. Але зразу не боліла. Що робити? Підкамінь, будь ласка.
Категория: Невропатолог
20 ответов
Зробіть для початку рентген плеча і шиї
Галина 2017-09-28 15:00
Зробили рентген. Сказали кості у вас прозрачні. В області плеча там де болить є потемніння. Направляють на мрт. Поставили діагноз: новоутвір плеча лівої руки під знаком питання, аналізи крові і сечі в нормі. Дуже дуже переживають за маму. Що це може бути? Мама впала в паніку, не хоче вже нікуди їхати. Якщо потемніння, то вже онкологія?
Так уже і онкологія! Поки не зробите мрт і біопсію ніхто нічого не знатиме! А якщо там якась дурничка то як з цим жити і думати про рак?
Галина 2017-09-28 16:59
Вибачте, що вас ще турбуючись. Відсилаю вам рентген. Що це на вашу думку?
Як на мене це не з кістки однозначно - треба обстежувати
З того всього головне актг де написано, що є зміни плечової кістки а саме - остеопороз. Ваш лікар ортопед.