Киста це небезпечно?

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Здравствуйте, робила узд грудей, нічого як би не турбує лише виділення з груді при надавленні маленька прозора капелька. Ось що написали, дуже переживаю. Візуалізація задовільна Диференціація тканин чітка Шкіра товщ до 1,6 мм Переважає залозиста тканина Фіброгландулярний шар 12,1 мм незмінений Протоки не розширені Периареолярна ділянка: лінійний фіброз Кіста 3,5*5,6 мм без васкуляризації Вузли не збільшені Висновок ознаки дифузної фіброзної мастопатії.
Це небезпечно? Вона перероджується?
Категория: Онколог
Добавлен: 5 декабря 2018 года

8 ответов

Ірина 2018-12-05 20:37
Доброго дня. Нічого страшного у Вас нема. Фіброзна мастопатія - це доброякісні зміни в молочних залозах, які є в більшості жінок.
Ірина 2018-12-08 11:35
А сама киста? Як знати чи це точно киста і нічого гіршого, узи може переплутати?
Ірина 2018-12-08 11:49
Пункцію робити не треба, аналізи на онкомаркери? Гінеколог потреби не бачить. Ще у мене є канцерофобія. Знайома яка перехворіла лімфомою каже в неї почалося з випадіння волосся. А в мене дуже сильно лізе волосся, такого ще в мене не було. Дуже переживаю, нічого з собою не можу зробити(
По УЗІ є ознаки по яким можно визначити злоякісне утворення чи доброякісне. Тим більш Ваша киста в динаміці зменшується. На даний момент потреби в пункціі і здачі аналізу на онкомаркери немає.
Ірина 2018-12-08 13:04
Та річ в тім я ще незнаю чи зменшується, лише тільки виявили. Піду за місяць.
Розміри кісти дуже маленьки, контури чіткі, кровообігу нема. Це точно кіста. Кіста такого розміру сама може розсмоктатись.
Ірина 2018-12-08 15:57
Щиро дякую)