Еозинофіли збільшені

Спрашивает: Марія
Пол: Мужской
Возраст: 4 года
Доброго дня. Случайно на шиї в малого нащупала невелички вузли. З одної сторони чуть більше відчутні. Були в лікаря, більше ніде немає. Здали аналіз крові, мене насторожили еозинофіли, бо в інтернеті пише що це погано.

Гемоглубін 94 (це норма лабораторії)

Еритроцити 3,5 (3,9-4,7)
Кольоровий показник 0,8 (0,85-1,15)
Лейкоцити 5,5 (4-9)
ШОЕ 2 (1-10)
Паличкоядерні 2 (1-3)
Сегментоядерні 52(норма 47-72)
Еозинофіли 8 (0,5-5,5)
Лімфоцити 18 (19-37)
Моноцити 10 (8-11)
Категория: Гематолог
Добавлен: 27 декабря 2018 года

7 ответов

Ірина 2018-12-27 16:20
Забуда добавити, аналіз був не на тощак. Він випив чай і булочку з варенням!
Соболев Александр Борисович
гематолог 2018-12-27 18:11
Здравствуйте.
Данных за гематологическую патологию нет.
Следует сделать УЗИ этих узлов, сдать анализ крови повторно. Обратиться для осмотра и диагностики к вашему педиатру.
Нужно исключать возможность аллергических проявлений.
Всего доброго.
Платная консультация
Ірина 2018-12-27 18:19
Та річ в тім, що педіатр проблеми у вузлах не баче. Каже він худенький і вони в нього прощупуються. І то він казав що вони дрібненькі, і як такого лікування не потрібно.

А по даним нашого аналізу щось погане можна виключити? Бо в неті пише що причини повишення еозинофілів є алергія, паразити і навіть лейкози. Дуже переживаю.
Соболев Александр Борисович
гематолог 2018-12-27 20:59
Нельзя делать выводы по единственному анализу.
Выполните мои рекомендации.
До свидания.
Платная консультация
Ірина 2018-12-27 21:58
Добре, дякую. А загалом сам аналіз про що говорить? По самим еозинофілам, а коли решта все добре можна говорити що нічого страшного?
Ірина 2018-12-27 22:03
8 це сильно завишені? я просто дуже переживаю, а зараз свята заходять, вихідні.
Соболев Александр Борисович
гематолог 2018-12-28 05:11
Нельзя делать выводы по единственному анализу.
Выполните мои рекомендации.
До свидания.