Поколювання в голові

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
ДОброго вечора. Вже другий тиждень турбують дивні відчуття в голові, поколювання, печіння в різних частинах голови, інколи шиї.,лиця. Як такої головної болі то немає, просто періодичні ці відчуття. То годину нічого не чую, то що пару хвилин щось відчуваю. Дуже переживаю щоб не було пухлини мозку. Минулого року робила мрт бо в мене були якісь головокружіння, все було добре, пройшло. Тепер знову щось незрозуміле. Я канцерофоб, постійно щось собі придумую. Здала аналіз крові, лейкоцити чомусь високі. Вони дуже повишені?
Категория: Онколог
Добавлен: 7 октября 2019 года

7 ответов

Ірина 2019-10-07 18:55
Загальний стан не змінився! Апетит є.
Добрий день. Лейкоцити значно підвищенні. Ймовірно є бактеріальна інфекція в організмі.
На рахунок Ваших відчуттів в голові- скоріш за все це порушення мозкового кровообігу. Треба зробити доплерографію судин головного мозеу.
Ірина 2019-10-08 15:32
Сьогодні переробила лейкоцити. Вже 12,3. Тобто падають. Про що це говорить?
Ірина 2019-10-08 16:06
В мене на губі був ніби то герпес тиждень часу, могли лейкоцити через нього збільшитися?
Лейкоцитоз більш характерний для бактеріальних інфекцій ніж для вірусу. Можливо проблемииз нирками, гінекологічні, пульмонологічні запальні процеси. Треба дообстежуватись
Ірина 2019-10-08 22:26
Фактично в гінеколога тільки но пролікувалася, узд роблила в травні все ок, флюрографію теж. Крім голови нічого не турбує.
Пересдайте аналіз ще через тиждень. Побачимо в динаміці.