Лейкоцити. Аналіз крові
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня. Здавала аналіз крові, бо вже другий тиждень якісь дивні відчуття у голові, то печіння легке, то поколювання в різних частинах голови, і навіть шиї. Скажіть будбласка лейкоцити надто високі. Просто бачу вище норми і переживаю.
3 ответа
Здравствуйте.
Данных за гематологическую патологию нет.
Это может говорить о наличии воспалительного процесса в организме.
Вам следует обратиться к врачу для осмотра с целью его определения и последующего лечения.
Всего хорошего.
Платная консультация
Ірина 2019-10-07 18:54
До терапевта? А поколювання в голові можуть бути звязані з лейкоцитами?