Є симптоми алергії та кропивниці, але аналізи негативні
Спрашивает: Діана
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Хронічний гастродуоденіт, хронічний пієлонефрит, вузловий зоб ІІ ст.
Вітаю, вже майже рік турбує свербіж шкіри. Почалося все в кінці квітня минулого року з раптової кропивниці. В перший день було мінімальна в двух місцях на руці, на наступний день знову в тих двух місцях, на тулубі+ нестерпний свербіж, поколювання усього тіла, після лоратадину притихло, але декілька днів були на місцях кропивниці червоні плями. Після звернення до лікаря приймала тиждень Еслотин і крем дерилайф. Ще укололи супрастин, але після вдома були дві маленькі кропивниці на нозі. Через місяць була збоку поодинока одна як від кропиви. Після і до цього часу постійно турбує свербіж тіла в різних місцях, іноді при чесанні з'являються петехії. Іноді при чесанні в місці з'являється як кропивниця. Влітку при контакті з травою був сильно свербіж, чого ніколи не траплялося раніше. Восени до усього приєдналося відчуття у горлі поколювання, лоскотання, іноді до стану що хочеться від кашляти сухим кашлем. Ближче до кінчика язика відчуття наче набряках і важкий. З'явилися періодично почервоніння, сильні відчуття печіння, поколювання вух та обличчя. Вперше таке стало після вживання скумбрії. Здавала весною загальний імуноглобулін Е 28,2. Здавала тоді ж аналіз крові на лямбліоз опісторхоз і аскаридоз — в межах норми. 29. 02.2024 здала ALEX² тест, показує негативні результати, але загальний IgE — 91. Загальний аналіз крові в нормі, гормони щитовидної залози теж. Що робити далі не знаю, бо симптоми замучили дуже, і виснажена. Помітила що стан шкіри сухий. Ще момент що при нанесенні малюнку нігтем чи якимось предметом, довго залишається яскраво малюнок. Зараз приймаю Ніксар 20 мг. Підкажіть що робити далі, може це не алергія а непереносимість чогось, або алергічний контактний дерматит, чи хронічне щось, або аутоімунне. І як діяти далі
Категория: Аллерголог
4 ответа
Добрий вечір
Хронічна кропив’ янка зазвичай може бути проявом якогось захворювання. І це не завжди алергія. Підкажіть будь ласка чи симптоми з боку верхніх дихальних шляхів і надалі тривають? Скільки часу присутній кашель? Чи маєте супутні захворювання-проблеми з щитовидною, шлунком, нирками?
Свербіж може бути і без висипу?
Діана 2024-03-05 09:25
Доброго ранку! Дякую що звернули увагу на питання! З боку верхніх дихальних шляхів симптоми періодично, тобто є час коли не турбують, потім можуть. До усього цього помітила ще що часто після їжі виникає кашель з мокротинням, яке важко відкашляти, не з першого разу. Сухий кашель виникав не часто, помітила у жовтні, було декілька разів коли були відчуття поколювання, лоскотання у горлі. Раніше такого не було.
Супутні захворювання із боку щитовидної залози — вузловий зоб ІІ ст. (ТТГ, Т3, Т4 в межах норми); із боку ШКТ — хронічний гастродуоденіт; із боку нирок — хронічний пієлонефрит та пієлоектазія правової нирки. Маю ще хронічний тонзиліт, але він ніколи не давав таких відчуття у горлі та роті.
Свербіж так, може бути без висипу, коли чешеш, то лише сліди розчухів які сверблять ще більше, але утворюють петехії. Якщо здавати прищик на руці, нозі чи будь де, то в тому місці одразу виступає над шкірою наче манту, зникає довго і повільно. При проведенні предметом по шкірі яскраво виражений малюнок, який теж зникає повільно і довго. Від тиснення
теж буває свербіж. Шкіра суха, на ліктях і колінах шкіра наче лущена, і більш суха і шершава. Раніше не страждала на свербіж, і відчуттів у горлі не було
Діана 2024-03-05 09:29
Скажіть чи може якщо це не алергія бути як непереносимість гістаміну?