Кешель, імуноглобулін IgE більше норми

Спрашивает: Альона
Пол: Мужской
Возраст: 3 года 2 месяца
Здраствуйте, у дитини на на протязі 3х місяців кашель. Все почалось 13.02.17 з простуди, соплі, кашель, незначного підвищення температури до 37, на наступний день її уже не було. Через 2 дня у роті зявились ранки, лікар назначив тантум-верде, л-цет, хьюмер. Після прийому тантум верде з"явилась сипь на животику та спині, через 2 дні вона пройшла. Пройшовши курс лікування, ранки, сипь пройшла, але соплі та кашель залишились, особливо сильні приступи кашлю були в нічний час, доходило до рвоти. Звернувшись до лікаря, назначили далі приймати л-цет та судинозвучуюча каплі та гергбіон ісландський мох на протязі 5днів, лікар пояснив, що цей кашель через соплі, які стікаюсь позадній стінці горла, і їх потрібно присушити, змін не було. 13.03.17 звернулись до лора, виявили збільшені лімфовузли, аденоїди, назначили заг. Аналіз крові та імуноглобулін (результат дододаю) пока чекали результату за на значенням лора приймали: папалор, судинозвуючі каплі, л-цет. По результатах аналізу лікар назначив Пірантел 2-х кратний прийом, монтелукаст 1 тиждень, було покращення. Кашель був, але рідко. 14.04.17 вночі знову був приступ кашлю, дитина при цьому вирвала, зранку оглянув лікар, назначив синекод, приймали 3 дні, кашель зменшився. Здали аналіз на коклюш та паракоклюш - негативно, микоплазма, хламидія пневмонія Igg - негативно, сумарні антитіла до токсокар, аскарид, лямблій - негативно, імуноглобулін Е-81.2. здали на алергію. Допоможіть розібратись з результатими, один лікар каже що алергії немає, що причина в чомусь іншому, інший, що це алергія на багато продуктів, які потрібно виключити
Категория: Аллерголог
Добавлен: 8 мая 2017 года

1 ответ

Юрчишена Элеонора Владимировна
аллерголог 2017-05-10 21:26
Исходя из результатов анализов у ребёнка пищевая аллергия умеренно выраженная, поэтому необходимо исключить из рациона эти продукты минимум на 6 месяцев, принимайте синглон 3 месяца