Еозинофилия
Спрашивает: Наталія
Пол: Мужской
Возраст: 4 года
Доброго дня. Случайно на шиї в малого нащупала невелички вузли. З одної сторони чуть більше відчутні. Були в лікаря, більше ніде немає. Здали аналіз крові, мене насторожили еозинофіли, бо в інтернеті пише що це погано. Гемоглубін 94 (це норма лабораторії) Еритроцити 3,5 (3,9-4,7) Кольоровий показник 0,8 (0,85-1,15) Лейкоцити 5,5 (4-9) ШОЕ 2 (1-10) Паличкоядерні 2 (1-3) Сегментоядерні 52(норма 47-72) Еозинофіли 8 (0,5-5,5) Лімфоцити 18 (19-37) Моноцити 10 (8-11)
7 ответов
Ірина 2018-12-27 22:21
Аналіз здавали не натощак. Лікар казав нічого поганого не бачить, а я всеодно переживаю.
Добрый день.
Есть признаки анемии, необходимо пересмотреть питание. Повышенные эозинофилы говорят про аллергическую реакцию или глистные инвазии. Обследуйте ребенка на глисты.
Ірина 2019-01-02 14:59
В лабораторії казали що в них норма гемоглубіну від 100
Перездала аналіз, гемоглубін 133, еозинофіли 3,
Аскаридів, токсокарів немає. Позитивний на лямблії.
Лямблии нужно лечить, так как они могут ослаблять иммунитет ребенка, при любых даже банальных орви это будет осложнять течение.
Нет, такие результаты могут говорить, как о наличии лямблий в данный момент, так и о ранее перенесенном заболевании. Если есть признаки лямблиоза (проблемы со стулом, боли в животе, слабость, кашель, аллергические высыпания и подобные), тогда это указывает на наличие лямблий. Лучше по этому вопросу обратиться к паразитологу или инфекционисту.
Ірина Дякую. З перерахованих Вами симптомів лише біль в животику. І то я незнаю чи він не симулює. Каже буба, а через 5 хв вже каже немає.