Розшифрувати аналізи допоможіть

Спрашивает: Тамара Бердочник
Пол: Женский
Возраст: 43 года
Хронические заболевания: РА, поліартрит, дефартроз хворшю 10 років. Післяоперіційний гіпотиреоз 20 років.
Здравствуйте, у мене РА, зараз дуже болять сустави. Здала аналіз на хро вірусні інфекції IgG/IgM. Чи можуть мої результати аналізів впливати на болі в суставах та протікання зохворювання РА? Дякую!
Toxo gondil IgG 650 МО/мл при 1,0 -негативний, від 1 до 30 сумнівний, більше 30 позитивний
Цитомегівірус IgG IgG 500 Од/мл при 0,5 -негативний, від 0,5 до 1,0 сумнівний, більше 1 позитивний
вірус простого гепресу 1 типу IgG 8 АІ 0,9-нег. Результат, 0,9-1сумнівний, більше 1 поз.,
вірус Епштейна-Барр (капсидний антигент) IgG 8 АІ 0,8-нег. Результат, 0,8-1,1 сумнівний, більше 1,1 позитивний

ревмат фактор 37,7МО/мл

вірус простого герпе
Категория: Инфекционист
Добавлен: 8 апреля 2017 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2017-04-09 13:29
Тамара Бердочник! Ваши обследования выявили наличие антител класса G, которые указывают, что эти инфекции уже были у вас в организме. Наличие антител к этим инфекциям в крови, не влияет на РА.