Торч инфекция

Спрашивает: Яна
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: нет
Здравствуйте, помогите разобраться в результатах анализа
Toxoplasma gondii, антитіла IgG 408 МО/мл Менше 1.0 - негативний результат Від 1.0 до 30.0 - сумнівний результат Більше або дорівнює 30.0 - позитивний результат
Вірус краснухи, антитіла IgG 209.5 МО/мл Менше 10.0 - негативний результат Більше або дорівнює 10.0 – позитивний
Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgG 500 Од/мл менше 0.5 - негативний результат; від 0.5 до 1.0 - сумнівний результат; більше або дорівнює 1.0 – позитивний
Вірус простого герпесу (HSV) 1 типу, антитіла IgG 5.9 AI (Індекс антитіл) До 0.9 - негативний результат Більше 1.1 - позитивний результат 0.9 - 1.0 - сумнівний результат
Вірус простого герпесу (HSV) 2 типу, антитіла IgG < 0.2 AI (Індекс антитіл) До 0.9 - негативний результат Більше 1.1 - позитивний результат 0.9 - 1.0 - сумнівний результат
Категория: Инфекционист
Добавлен: 16 января 2016 года

3 ответа

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2016-01-17 23:37
Яна! У Вас есть антитела класса G к токсомлазме, краснухе, цитомегаловирусу, ВПГ тип1. Значит эти инфекции уже были у Вас. ВПГ тип 2 еще не проникал в Ваш организм. Поэтому антитела класса G ниже референтного значения тест системы.
Платная консультация
Яна 2016-01-18 09:56
Это значит что я переболела этими инфекциями? Я не помню. Тоесьь сейчас все хорошо? Я переживаю так как беременна