Анализ аллергия 1276 йц

Спрашивает: виктор
Пол: Мужской
Возраст: 41 год
Хронические заболевания: Аллергия
Здравствуйте, ребенку 12 лет постоянная аллергия, отек квинке ужас просто
скажите пожалуйста какие анализы нужно сдать для начало?

Здравствуйте, ребенку 12 лет постоянная аллергия, отек квинке ужас просто скажите пожалуйста какие анализы нужно сдать для начало?

Категория: Аллерголог
Добавлен: 26 декабря 2023 года

19 ответов

Лілія Нестеровська
аллерголог 2024-01-02 19:22
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, окрім набряку Квінке (ангіонабряку), які ще турбують симптоми дитину? Чим знімаєте симптоми? Як давно хворіє дитина? Які аналізи здавали?
виктор 2024-01-03 07:58
Спасибо вам за ответ! Пишем иы вам с Казахстана
Болеет с 5 лет, пьем противогистаминные препараты, Из симптомов покраснение глаз, отек, сыпь, затрудненное дыхание.
Когда был отек ставили капельницу
Из анализов последний оаз сдавали 2 года назвд очень много уже не помню
Скажите пожалуйста с чего начать с каких анализов?
Лілія Нестеровська
аллерголог 2024-01-03 13:22
Підкажіть, буль ласка: 1. чи набряк очей супроводжується свербінням та виділеннями з очей? 2. Чи є закладеність носа та кашель? 3. Чи хтось в сім'ї (батьки дитини) страждає алергією (алергічним ринітом чи бронхіальною астмою)? 4. Який саме характер висипу? Якщо маєте фото набряків та висипань це було б дуже добре. 5. Чи знімають антигістамінні препарати описані Вами симптоми, як часто їй приймаєте? 6. Які умови вдома, чи могла співпасти поява симптомів зі зміною середовища проживання, чи є вдома домашні тварини? Чи провокують симптоми прийом деякої їжі? Сподіваюся з допомогою перекладача Вам не складно буде, якщо я писатиму українською мовою
виктор 2024-01-03 15:55
1) зуд и краснеют глаза отекают, выделений нет
2) есть кашель и заложенность нос
3) астмы нет, не страдаем
4) сыпи красные точки и припухлости как волдыри
5) препараты помогают, на постоянной основе не пьем только когда аллергия
Аллергия может начаться внезапно даже сами не поймем
6) Животных нет, от пищи да аллергия есть мы исключаем эти продукты
Все хорошо спасибо вам, переводчик хорошо переводит)
виктор 2024-01-04 12:26
Сегодня сдали анализ крови и иммуноглобулин е
752 при норме от 0-200
очень большой показатель
Лілія Нестеровська
аллерголог 2024-01-04 12:56

Описані вами симптоми можуть бути проявом алергії на інгаляційні алергени (наприклад, кдіщі домашнього пилу, пліснява). Крім того ви описали реакцію на деякі харчові продукти.

Загалом рекомендується здача специфічних igE до алергенів або ж проведення прик-тестування в алерголога очно, адже загальний igE ні про що не говорить нам. Як буде відомий алерген-винуватець, можна буде розглядати питання алерген-специфічної імунотерапії - єдиний на сьогодні метод лікування алергії.

Для того щоб я написала рекомендовані аналізи, чекаю від вас відповіді на питання 1) чи була реакція на якісь конкретні продукти, як саме проявлялася реакція на продукти харчування? 2) чи помічали ви певну сезонність у симптомах, наприклад симптоми погіршуються літом чи весною? 3) чи бувало так що при зміні умов проживання симптоми поліпшувалися або навпаки?
виктор 2024-01-05 16:20
Аллергия на
Клубника????
Арахис????
Грец орех
Фундук????
Груша????
Яблоко????
Персик????
Полынь ????
Кошки????
Пыль????
Арбуз????
Помидор????
Черешня ????
Изюм

Аллергия на полынь (пропивает микс полыней (1 раз в год, 4 года) латекс, Тимофеевку, аллергия пищевая на продукты выше. Отек, крапивница. Обострение к осени, зимой чувствует себя лучше.

3) не замечали
Лілія Нестеровська
аллерголог 2024-01-06 20:32
Описана вами клінічна картина свідчить про те, що у дитини є полісенсибілізація. Алергію на деякі продукти може викликати перехресна реактивність з пилком трав та дерев. Відповідно, залежно від результатів аналізу, Вашій дитині необхідно буде підібрати алерген-специфічну імунотерапію. У Вашому випадку слід зробити аналіз крові, який передбачає молекулярну діагностику алергії. У Казахстані мають проводити "Аллергочип ALEX2 (Allergy Explorer 2) " . З результатами очно до алерглога, адже алерген-специфічна імунотерапія проводиться лише в клініці під наглядом лікаря. Інформація що таке алерген специфічна імунотерапія є у відкритому доступі, наприклад https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80% D0%B3%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1% 86%D0%B8%D1%84%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D 0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B8%D0%BC%D0%BC%D1%8 3%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0 %BF%D0%B8%D1%8F Всього Вам найкращого!
виктор 2024-01-07 08:42
Мы сдавали же ей. Там тоже много. Выявили аллергию на полынь и Тимофеевку. Стали принимать терапию у неё начались пищевая аллергия
Айзек тест
виктор 2024-01-07 08:47
Пищевая аллергия что с этим делать?
Лілія Нестеровська
аллерголог 2024-01-07 09:19
Якщо маєте результати аналізів, надішліть, будь ласка, я вас спершу невірно зрозуміла.
виктор 2024-01-30 10:10
Здравствуйте свежие анализы
виктор 2024-01-30 10:10
виктор 2024-01-30 10:11
виктор 2024-01-30 10:12
Анализы
виктор 2024-01-30 10:13
Анализ
виктор 2024-01-30 10:14
Первый лист (начало)
виктор 2024-01-30 10:15
виктор 2024-01-30 10:17
Скажите пожалуйста судя по этим анализам какое лечение необходимо?