Біль в голові

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго вечора. Останнім часом в голові дивні відчуття. Поколювання в різних частинах. Само по собі голова не болить, а от поколювання легкі турбують. Що це може бути? Рік тому мрт робила бо в голові було якесь затерпання, пройшло. Там все було добре. Можна попити магне б6 чи що порадите?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 1 октября 2019 года

14 ответов

Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2019-10-02 08:08
Доброго ранку. Коли саме у вас виникають ці поколювання, в який час доби? Чи є ще якісь симптоми, що турбують вас?
Ірина 2019-10-02 10:15
Коли встаю і протягом дня. Більше ніяких симптомів.
Ірина 2019-10-02 10:44
ПОчалося напевне тиждень-два тому. Якраз взяла дітей на репетиторство з 13,00до 20,00. +робота за компютером. Може це бути причиною. Порадьте що можна на початок попити. Переживає щоб не пухлина в мозку(Але теж нереально кожного разу як щось заболить на мрт бігати.
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2019-10-02 11:22
В принципі, поки нічого страшного я не бачу. Ви можете почати курс таб. Гліцин 0.1 по 1 таб.3 рази в лінь, 1 місяць. А також таб. Мексепрім (мексидол) 125 мг - по 1 таб. 3 рази на день. Вони безпечні.
Також рекомендую вам пройти УЗД судин голови та шиї.
І обов'язково проводити більше часу на свіжому повітрі: піші прогулянки.
Будьте здорові.
Ірина 2019-10-02 12:06
Фактично сьогодні колить тільки в одному місці. так на повітрі не буваю зовсім. з понеділка по пятницю фактично навіть не виходжу. Узд судин робила минулого року було все добре.
Ірина 2019-10-02 12:07
Тоді починаю цей курс, дякую. А ще в мене мушки перед очима, мушки чи хробачки на білому фоні бачу. Почалося в травні. Окулімст каже нічого поганого, так буває. що це відслойка не лікується.
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2019-10-02 12:19
На тлі лікування і дотримання режиму дня і відпочинку вам повинно стати краще. . поменьше працюйте за комп'ютером, якщо є така можливість. Кожні 30 хвилин робіть легку зарядку для очей і шиї.
Ірина 2019-10-02 12:20
Дякую. А таке поколювання може бути симптомом пухлини? Тобто без головних болів, тільки такий симптом?
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2019-10-02 12:57
Малоймовірно, що це симптом пухлини головного мозку.
Швидше за перевтоми і перезарядки вашої нервової системи. На ніч можете ще приймати таб. Алора по 2 таб. За півгодини до сну. Будете краще спати, поліпшиться загальний стан.
Ірина 2019-10-02 13:04
Дякую, трохи заспокоїли. Бо до того всього я канцерофоб. І постійно щось в себе знаходжу. Почну Ваше лікування. А магне б 6 можна просто маю вдома_) чи це не ефективно?
Ірина 2019-10-02 14:20
Щоб точніше пояснити це скоріш точковий біль якй триває 1-5 секунд, і фактично сьогодні лиш в одному місці тімяна область справа.
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2019-10-02 15:40
Магний В6 конечно тоже можно принимать! Вреда от него не будет.
Ірина 2019-10-07 14:57
Доброго дня! Підкажіть як аналіз? Чи є причини переживати що лейкоцити такі високі? Лікування ще не починала так як не було як. Пю тільки магне в6. Ніби поколювання менш інтенсивні але все ж таки є. Сьогодні куплю те що ви приписали. Чи лейкоцити взагалі можуть бути від того завишені. І чи 14,1 це є надто високі? Дякую чекаю відповідь, бо переживаю.
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2019-10-15 18:39
Добрый вечер. Да, это высокий уровень лейкоцитов. Указывает на воспаление в вашем организме. Обратиться надо с этим результатом к вашему терапевту.