3й тиждень загострення

Спрашивает: Роман
Пол: Мужской
Возраст: 38 лет
Вітаю, скажіть будь-ласка, що це може бути, коли прощупую пальцем, здається затвердіння, і волосся не росте і ось така припухлісь темносинього кольору, не як шишка, а так наче шкіра натянута і під нею щось є. Інколи, досить рідко, раз в 1-2 місяці може бути кров на бумазі і каплі на унітазі, особливо це відбувається коли крепко випити з вечора алкоголю. Відчуваю іменно з того місця, де показано на фото інколи печіння, зуд. Читаю на форумах, що може бути якийсь різновид раку, надіюсь що це не так. Протягом вже 7-ми років відчуваю дискомфорт, періодично посилюється, періодично взагалі нічого не відчуваю, але ось зараз вже 3-й тиждень якесь загострення.
Категория: Проктолог
Добавлен: 6 августа 2024 года

7 ответов

это острый геморрой, с тромбозом геморроидального узла.

- флебодиа 600 принимать необходимо по схеме, в первые 4 дня по 1 таб. 3 раза/сут, во время еды; в последующие 3 дня - по 1 таб. 2 раза/сут, во время еды, далее по 1табл 1р. д до 1мес.

свечи постеризан 1св 2р. д 10 дн в прямую кишку, крем релиф ПРО 2р. д 10 дн. (крем релиф ПРО можно чередовать с гепатромбин г через день, общий курс до 2х недель).
Платная консультация
Роман 2024-08-06 13:00
Дякую Вам!
Роман 2024-08-24 12:41
Не дописав вище, ще інколи замічав гній у калі і на стінках унітазу. Це ще було до лікування, яке ви назначили, а тепер його стало значно більше
Роман 2024-08-24 12:54
Дуже переживаю
Роман 2024-08-25 07:55
Спасибі Вам!