Ходіння на носочках

Спрашивает: Аніта
Пол: Мужской
Возраст: 3 роки
Хронические заболевания: Не має
Вітаю, дитині 3 роки звернулися до невпролога зі скаргами на те, що дитина почала ходить на носочках з двух років, більше скарг не має. Дитина активна, добре їсть, розвивається згідно віку. Були назначені аналізи алт, аст, лдг, кфк всі показники дуже високі. ЗАК все добре. Неврологом поставлений діагноз хвороба Дюшена і рекомендовано консультація генетика. Допоможіть, будь ласка, розібратися чи дійсно в дитини може бути такий діагноз?
Категория: Генетик
Добавлен: 22 июня 2024 года

5 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2024-06-22 17:05
Доброго дня,
так, може бути.
Необхідне виконання генетичного аналізу.
Вам рекомендували такий аналіз?
Платная консультация
Аніта 2024-06-22 19:41
Дякую вам за відповідь. Так, рекомендували здати кров на генетичний аналіз та міографію. Скажіть ще, будь ласка, ця хвороба лікується і в якому віці можуть проявитися симптоми?
Наталя Петрівна
генетик 2024-06-22 22:28
Прояви захворювання можуть бути різні. Початок в середньому в 5 років, може бути пізніше. Це залежить від типу мутації.

Генетики не займаються лікуванням. Це справа неврологів.
Генетики залучені у діагностику.

Який саме генетичний аналіз вам рекомендували?
Платная консультация
Аніта 2024-06-22 22:47
Нам лише сказали, що треба генетичний аналіз але який саме ще не знаю. Ми будемо їхати на консультацію до генетика в Києв. Дякую вам, що приділили час. Мені була важлива ваша думка.
Наталя Петрівна
генетик 2024-06-22 22:52
Будь ласка.
Якщо ще будуть питання, то пишіть.