Дуже потрібна консульція, враження що вагітна, а місячні закінчились недавно

Спрашивает: anna
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Здравствуйте, мене звати Аня!
В мене недавно почалось інтимні стосунки, в мене спочатку довгий період не було сексу, а потім я почала інтимне життя, була затримка перший місяць 2 тижні, але тести робила, показувало тільки одну полоску, ще хотіла піти до лікаря провіритись, але в мене була травма, такщо я була тільки на консультації у гінеколога, він виписав мене укол, але в мене і без того уколу почались критичні, після місячних знову був секс, місячні почались вчасно, тобто все без затримок було два місяці, тест не бачила причини робити, думаю є місячні чого робити, але останнім часом я почала відчувати биття в себе в животі, ніби там хтось є, але мене беруть сумніви, що нехай навіть на 3му місяці дитина не може так рухатись, і груди ніби напухли, хочу дуже Вашої поради(я б зробила тест), але найближчі два дні не буду мати такої можлисті.
Підкажіть будь-ласка, чи можуть бути місячні під час вагітності, і чи може на третьому місячі битись дитинка?
Дуже буду вдячна за швидку відповідь!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 15 мая 2016 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-05-16 00:28
Доброго вечора. Ні, рухи дитини відчуваються на пізніших термінах, ближче до 18-20 тижнів.
Платная консультация
anna 2016-05-17 00:41
Знову про биття в животі, а з цим це може бути повязане? Робила тести і то найдорожчі купляла, можливо психологічна проблема, чи як?
Не розумію як це може бути.
Дуже дякую за відповідь.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-05-17 10:53
Психологічно можна накрутити себе так, що живіт буде рости.