Мені дуже сильно болить живіт, чі може плот остаться?

Спрашивает: Кристина
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: Не має
Здравствуйте, Я випила мифепристон для перервання вагітності 3 тоблеткі вранці, нічого не було легкі корічньові виділення, потім через 36 годин випила ще 2 мифепристону і 2 миролюту, потім через 20 минут в мене почав боліть живіт це було наподобі схваток. Через 15минут в мене пішли місячні дуже сильно болів дивіт. Через 20минут з мене випала якась штука кругла велика. Це може буть зародок якщо в мене було тількі 4 неділі? уже прошло 4 дня від першого приміненії таблеток, зараз дуже сильно болить живіт і кровить. Я незнаю шо робить.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 апреля 2016 года

3 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-04-18 10:41
Здравствуйте. Если у вас не проходят боли и кровянистын выделения рекомендую обратится к доктору для осмотра и проведения УЗИ с целью исключения возможной задержки остатков сложного яйца.
Кристина 2016-04-18 10:52
Скількі може продовжуватися виділення? В мене зараз виділення такої згустості? це є нормально? Чі є чого переживать?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-04-27 11:09
Вам потрібно звернутися до лікаря для проведення контрольного УЗД