Боюся дуже сильно
Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, хочу щоб вирахували чи не було у мене затримки місячних.2 або 3 січня були(5 днів тривали),2 або 3 лютого (5 днів) і 1 березня і 30 березня! Десь є затримка чи ні? я получила дуже великий стрес, боялася шо вагітна, коли почалися місячні стрес пройшов і симптоми також але через тиждень я подумала а може затримка була і знов кожного ранку тошнота (до того в мене боліло горло і я запирскувала часто і +таблетки часто смоктала від горла)
4 ответа
Добрый день.
Вы не беременны.
Такие промежутки между месячными считаются нормой.
Вы не беременны.
Платная консультация
Олена 2019-04-18 21:40
Але в мене соски потемніли і кожного ранку дуже сильно болить живіт(до обіду проходить) на УЗД сказали шо підвищена ехогенність підшлункової залози, аналізи здала все в нормі. Що тоді?