Затримка більше 1 місяця

Спрашивает: Наташа
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Хронические заболевания: ВЗД.
Здравствуйте, в мене така проблема) в мене затримка уже чуть більше 1 місяця, за цей час уже зробила 4 тести(різні) , останній-13.02. місячні мали піти ще 18.01, але їх нема.
за період затримки періодично були болі в низу живота, переважно пізно ввечері або рано зранку, такі як при місячних.
сьогодні уже 23.02, в мене висипало обличчя, як перед місячними, налились груди.але самих місячних нема!
такод за період затримки спостерігались виділення білого кольору, як рідкі так і декілька разів густі.
також наявне подразнення на статевому органі.
така довга затримка в мене була лише 1 раз, але тоді десь буквально через місяц все прийшло в норму!
але це було декілька років назад.
зараз в мене є певні перевтоми, іноді недоїдання, бо сили йдуть на навчання)
так от, через що може бути така затримка?
чи є ймовірність вагітності?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 февраля 2015 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-02-23 21:58
Доброго вечора! При будь-якій затримці в першу чергу треба виключати вагітність, а для цього роблять тест для початку. Далі можна шукати інші причини-необхідно провести УЗД, здати аналізи на гормони. Подразнення та виділення-інша інстанція. тут необхідно виключати інфекції, робити мазок на флору