Консультація нарахунок симптомів

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Здравствуйте, Скажіть будласка на 11 день після прийняття постинору в мене почались густоваті кровяні виділення темного кольору вони закінчились через три дні. Сьогодні в мене 2 день затримки. Тест на вагітність негативний. Скажіть через скільки часу вони можуть початись чи на довго затримка? і що робити в випадку ненастання місячних? Наперід дякую.!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 17 ноября 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-11-20 14:47
Однією з побічних дій данного препаоату є порушення менструального циклу. Тому я реклмендую дочекатись слідуючих місячних і від того відраховувати цикл. А для неповторення даної ситуації реклмендую прийом ок.