Консультація нарахунок симптомів

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, Скажіть будласка після прийому постинору пройшло 11 днів після і сьогодні почали мажучі кровяні виділення і почав нити живіт і боліти груди. Скажіть чи це нормально? Чи потрібно переживати? Робила тест на вагітність негативний. Наперід дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 11 ноября 2016 года

2 ответа

Добрый день, после постинора должны появиться кровянистые выделения, это нормально.
Платная консультация
Беременность можна исключить, если вы его приняли не позже чем через 72 часа