Незахищений ПА

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, скажіть будласка таке якщо в мене з партнером відбувся незахищений статевий акт але після цього він сполоснув під водою статевий член і в нас знову відбувся стат. Акт чи є можливість завагітніти при таких умовах?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 25 ноября 2016 года

3 ответа

Добрый день, при незащищенном половом акте, даже если не происходит семяизвержение во влагалище все равно можно забеременеть, это не надежный способ контрацепции.
Платная консультация
Оксана 2016-11-28 11:42
Дякую) а скажіть через кільки часу після прийому постирону можна завагітніти? Це можливо відразу чи є якийсь період після прийому цього припарату.? наперід дякую.!
Добрый день, после постинора можно забеременеть после окончания менструации, которая должна начаться после приема постинора, раньше нельзя