Що робити після викидня, якщо хочеш дітей

Спрашивает: Юлія
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Не помічала
Василю Васильовичу, вітаю!
При першій вагітності в мене стався викидень. Причину поки з'ясовують. Мене цікавить, що мені робити, щоб схожої ситуації не сталося. Скільки має пройти часу, щоб організм реабілітувався і які дії наші з чоловіком мають бути для того, щоб в нас народилась здорова дитина.
Принагідно дякую за відповідь!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 12 мая 2017 года

4 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-05-12 22:53
Коли у вас стався викидень? В якому терміні?
Юлія 2017-05-13 10:40
5-6 тижнів
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-05-14 14:28
Вам потрібно виключити можливі інфекції. Рекомендую контрацепцію протяглм 4-5 місяців (краще за все це прийом ок). За 3 місяці до планування розпочати прийом фолієвої кислоти.
Будуть питання, звертайтесь на очну консультацію.
Юлія 2017-05-14 21:37
Дякую вам!
Обов'язково звернуся! :)