Дисплазія і запалення
Спрашивает: Наталия
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Аденоміоз, хронічні тазові болі, вузол в щитовидці
Доброго дня! Хочу Вас спитати на рахунок дисплазії шийки матки. У мене майже постійно від початку статевого життя запальні мазки. Інфекції так і не найшли здавала всяке і різне кучу раз. Підлікую краще. Потім знову запальні. Цитологія переважно була тип 2а всередньому. Але зараз я півтори року не відвідувала гінеколога і взяли цитологію і поставили тип дисплазія cin2 + запалення. Проставила свічки. Передала в іншому місці в лікарні вже після огляду. Показало дисплазія з одного місця тип 2б, з іншого дисплазія cin1. Ще назначили свічки антибактеріальні і сказали потім буде біопсія і знімуть погані тканини заодно.
1) Питання таке: чи не можна її пролікувати без біопсії і хірургічного втручання для початку спробувати? Якщо аналіз став трошки кращим.
Раніше у мене було по цитології 2б яке практично переходило в дисплазію. але після лікування у мене знову був 1 тип або 2а. тобто це не може бути просто від запалення така погана цитологія?
2) питання: чи не підкажете чи нема протипоказань до прийому препарату Квінол (аденоміоз) при вузлі в щитовидці і нижній границі тиреотропного гормону.
Дякую!
2 ответа
Здравствуйте.1. Нет.2. Вопрос не по адресу. Необходимо уточнять у эндокринолога - на сайте есть