Овуляція болі

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Скільки себе памятпаю то в мене часто були болі внизу живота справа. Думала все що приступ хронічного апендициту. Доки одного разу не сходила на узи під час болю і мені сказали що це овуляція. І потім я почала слідкувати, що болі в мене щомісяця, чи через пару місяців в один і той же час(через декілька днів після місячних) Цікавить чи це нормально? Постійно з правої сторони. Також мені часто сьавили подікістозні зміни в яєчниках.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 26 июля 2018 года

5 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-07-27 13:29
Доброго дня. Так, таке можливо
Платная консультация
Ірина 2018-07-27 23:53
Була на Узи. Фолікулярна киста. Болі сьогодні пройшли. Як завжди тривають один день. Також поставили діагноз гіперплазія ендометрія. На 13 день циклу 16,5. Це дуже небезпечно? В інтернеті начиталася всякого?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-07-28 10:38
Питання некоректне. Так, при такій товщині діагноз логічний. Це, в першу чергу, свідчить про порушення гормонального фону
Платная консультация
Ірина 2018-07-28 10:42
Дякую. Може таке бути що після місячних ендометрій внормується. Можна обійтися без операції. Епігалін та індомірол пю.
Місячні регулярні.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-08-08 11:06
Контролюйте протягом циклу. Буває різне