Місячні та вагітність
Спрашивает: Oksana
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, за тиждень до місячних в мене був незахищений статевий акт після нього місячні почались за графіком, але не такі як завжди: 1 в перший день місячних в мене були болі в низу живота та яєчниках,
2 кровянисті виділення були в неділю вечері піся того як почались в понеділок а наступних 2 дні просто легенько мазалось,
3 після закінчення місячних якщо можна так їх назвати у мене інколи незначні болі в низу живота та яєчниках і почалась молочниця.
Скажіть будь ласка з чим це може бути звязано?
4 ответа
Добрий день. Перш за все зробіть тест на вагітність. Партнер новий? Чи постійний?
Оксана 2017-11-16 14:32
За останні 2 місяці постійний. Вагітність виключиною не може бути? Мене нічого більше не турбує. але попередні місячні в мене були з затримкою через сильний стрес нароботі.
В такому виражей рекомендую звернутись до лікаря для обстеження (виключення запального процесу), а також обов'язково зробіть тест на вагітність.