Затримка місячних

Спрашивает: Уляна
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, я народила дитину 8 місяців назад, перестала годувати 6 місяців назад. Після родів у мене були одні місячні і відтоді більше не було, тобто затримка уже 4 місяці. Робила декілька раз тест на вагітність, він негативний. Сьогодні появились місячні. Як до цього всього відноситись?
Теги: затримка місячних після родів, місячні після родів затримка
Категория: Гинеколог

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-09-25 12:58
Доброго дня! Спокійно. Після пологів цикл відновлюється рік, іноді навіть два. Можете сходити на УЗД профілактично, але поки проблеми я не бачу