Місячні після регулону

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Здравствуйте, Після прийому двох місяців регулона, місячні йдуть по два рази на місяць, наприклад 1-5 потім 12-17 число. Раніше були стабільно раз на 28 днів. При цьому крові менше не стало, нівть з тим що вони два рази на місяць по 5 днів. Статеве життя стабільне і щоденно, по декілька раз. Партнер здоровий.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 15 декабря 2017 года

4 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-12-15 09:37
Добрий день. Після відміни Ок такі виділення можуть бути. Цикл має відноситись на протязі декількох місяців.
Олена 2017-12-15 09:39
Але це вже два місяці після прийому.
Олена 2017-12-15 10:12
І підкажіть, за який період +- вже можна працювати над дитиною.
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-12-16 08:00
В любий час. Відслідковуйте овуляцію і при її підтвердженні, починайте працювати.