Місячні після родів не припиняються вже два місяці
Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 24 роки
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, 28.09.2016 року я народила хлопчика. Роди були стандартні. Без розривів і надрізів. Без ускладнень. Дитину годувала до 3,5 місяця на змішаному годуванні. 03 березня 2017 року почались перші після родів місячні і не припинились до сьогоднішнього дня. Я розумію, що варто йти до гінеколога, але в силу обставин не можу. Підкажіть чи варто мені переживати. І по можливості що мені робити в даній ситуації. Дякую.
1 ответ
Добрий вечір. Йти до гінеколога однозначно - Ви кровите 2 місяці! Ви ще годуєте?