Чи можна завагітніти після першого аборту?

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
, Добрий день! Підскажіть будь-ласка справа в тому що я 4 роки назад зробила аборт, мені було 16, зробили вакуум, на даний час живу з чоловіком уже 2 роки завагітніти не получається. Скажіть будь-ласка я зможу ще раз завагітніти? і як скоро?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 8 августа 2015 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-08-08 14:49
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, а на чому має грунтуватися мій прогноз? Ви обстежені? Знаєте причину непліддя? Судячи зі всього - ні. То які прогнози можуть бути?